Трейлери та відео

Драма «Кріпосна. Жадана любов»: Історія кохання – зовсім не казка
«І все буде добре»: благодійний концерт від «Океан Ельзи» на Великдень

Стали відомі імена учасниць фотопроєкту «Натхнення»

24.09.2020
об 17:52

Автор проєкту «Натхнення» назвав імена ще декількох українських зірок, світлини яких будуть опубліковані у спеціальному альбомі. Повне зібрання фото у стилі harcourt можна буде побачити вже у грудні.

У ефірі програми «Сніданок з 1+1» відбулась телепрем’єра найбільшого в Україні проєкту  «Натхнення» виконаного у техніці harcourt. За здатність відкривати внутрішній світ особистості, мистецтвознавці часто порівнюють світлини harcourt з творами доби ренесансу. Фото будуть виконані у відповідний техниці та розміщені у колекційному фотоальбомі.

Maruv

Загалом, на світлинах «фотокниги» в образах кінодів постануть 37 українок – це зірки спорту, телебачення, сцени, кіно та моди. Імена учасниць проєкту будуть відкривати публіці поступово.  Нині його автор  – фотограф Ростислав Ріпка розкрив  імена кількох  героїнь фотоальбому. Ними стала акторка Ольга Сумська, ведучі Неля Шовкопляс, Людмила Барбір та співачка Maruv.

 Неля Шовкопляс та Ростислав Ріпка

«На знімальному майданчику була справжня атмосфера кіно. Таких героїнь хочеться грати. На образ у проєкті мене надихнула Картін Денев та барви її творчості. Я дуже люблю життя у всіх його проявах і саме це хотіла сказати через свою світлину», - сказала ОЛЬГА СУМСЬКА.

Фотокадри та імена інших зіркових учасниць впродовж осені будуть з’являтися на різних подіях та онлайн майданчиках.

Ольга Сумська та Ростислав Ріпка

«Жінки - це моє все, це мої музи. Вони вражають та надихають. Всіх учасниць я давно фотографую, ми дружимо. Тут немає жодної випадкової історії. Вони для мене рідні, з кожною є свої особливі моменти. На монохромних світлинах я хочу втілити їх жіночність та магію, силу та енергію», - сказав РОСТИСЛАВ РІПКА.

Побачити альбом у повному «складі» можна буде в грудні. На його сторінках будуть зібрані не тільки чорно-білі кадри, а також будуть і мотивуючі вислови кожної зірки про те, як навчитися в житті у будь-якій темряві завжди побачити світло. Артбук буде надрукований на високоякісному швейцарському папері з матовим покриттям, що забезпечує надточний друк зображення. Артбук надійде у вільний продаж. Перший тираж обмежено.

Неля Шовкопляс

Зазначимо, раніше портрет Людмили Барбір з цієї колекції презентували публіці під час Ukrainian Fashion Week.

 

Джерело: Пресслужба каналу «1+1»

Читайте також:

Новини

Візуальне оформлення «1+1» стало більш динамічним і сучасним

У День Незалежності України телеканал «1+1» зробив редизайн та представив глядачам оновлене візуальне оформлення ефірної графіки. Такі зміни також є частиною кампанії до 25-річного ювілею, який національний мовник відзначає в цьому році.

26.08.2020
об 12:18

Новини

Шкільні альбоми: Як виглядали зірки телеканалу «1+1», коли були учнями

Сьогодні тисячі хлопчиків і дівчаток пішли до першого класу, де вони вчитимуться писати, читати, вивчати іноземні мови, потім у них будуть природознавство, історію, хімію, географію та інші предмети. Однак спочатку діти знайдуть нових друзів, аби учбовий процес проходив легше, веселіше та цікавіше.

01.09.2020
об 16:40

Новини

Зірка «1+1» відкрила Школу Супергероїв у Херсоні

Телеведуча «1+1» та кураторка Школи Супергероїв Наталія Мосейчук і засновниця школи Євгенія Смірнова вперше за час карантину відкрили новий освітній простір. Школа Супергероїв з’явилася у відділені онкогематології Херсонської обласної дитячої клінічної лікарні.

06.09.2020
об 11:31