Трейлери та відео

Драма «Кріпосна. Жадана любов»: Історія кохання – зовсім не казка
Гурт Kalush записав трек до 30-річчя телеканалу ТЕТ

Справжній Fake зовсім не фейк, а новий веб-серіал про інстаграмне життя

05.06.2020
об 15:15
Справжній Fake зовсім не фейк, а новий веб-серіал про інстаграмне життя

Свій перший комедійний веб-серіал про справжніх і віртуальних людей знімає StarLightMedia

Новий фільм Fake дозволить подивитися на сучасне суспільство, що живе в епоху тотальної залежності від соцмереж, наче через фільтри Instagram'у. Чому ми живемо двома життями? Чи варта та мрія, до якої ми йдемо, гонитви за лайками, статусом, втрати справжніх друзів, емоцій і почуттів? – ось головні питання, які ставить перед собою творча група.

– Fake – це командна робота різних дивізіонів StarLightMedia. Зняти веб-серіал було мрією хлопців та дівчат з інтернет-відділу «Нового каналу». Ідея Fake належить Оксані Касаткіній, Олексію Бардишеву та Олені Кривенчук. Ми змогли реалізувати її виключно завдяки комерційному відділу StarLight Digital, який знайшов спонсорів і повністю закрив бюджет виробництва, – розповіла маркетинг-директор «Нового каналу» Ольга Балабан.

Історія серіалу – шлях до мрії головної героїні Лізи, яка намагається будь-яким методом пробитися у світ шоубізу і стати зіркою соцмереж. Її бажання створити віртуальне яскраве життя, постійний обман себе і оточуючих починають змінювати її реальне життя. 

– Ідея зняти свій веб-серіал прийшла ще восени 2019 року. Ми хотіли створити щось легке і комедійне, при цьому підняти актуальну для молодої аудиторії «Нового каналу» тему залежність від соціальних мереж. Життя багатьох блогерів ми бачимо через фільтри Instagram'у – все стильно, яскравою, красиво. Як усе насправді, з якими труднощами вони стикаються, як з ними справляються, де живуть – це все часто лишається поза межами стрічок соцмереж. Про те, як це – здаватися, а не бути, наш серіал. Через фейкове життя, яке вигадала собі головна героїня, вона зі своєю подругою постійно потрапляє в безглузді, смішні, важкі ситуації, з яких їй щодня доводиться шукати вихід. У серіалі є й любовна лінія, яка розповідає про те, що в гонитві за яскравою картинкою ми не помічаємо близьких і надійних людей поруч, – розповідає шоуранер Fake і керівник відділу контент-маркетингу «Нового каналу» Оксана Касаткіна. 

Над створенням сценарію працювала digital-команда «Нового каналу» разом зі сценаристом Інною Мельник (креативним продюсером серіаліті «Київ вдень та вночі») і режисером-постановником Андрієм Оленичем («Топ-модель по-українськи»).

– Відмінність веб-серіалу від звичайного – у певних привілеях: все можна зробити більш вільно, відкрито, без огляду на те, чи сподобається цільовій аудиторії телеканалу. Для мене головне завдання – зняти весело, органічно, динамічно, щоб усі сцени і герої були живими. У нас стрімкий сценарій: 8-15 хвилин – і ми проковтнули серію, 1-2 хвилини – і сцена закінчилася. «Весело» – це головне слово цього серіалу, – каже режисер-постановник Fake, колишній креативний продюсер StarLightMedia Андрій Оленич. 

«Новий канал» продовжує підтримувати молодих талановитих акторів. Тому в серіалі зіграють зірки «Перших ластівок» і «Новенької»: Аня Остапенко виконає роль блогерші Лізи, Макс Девізоров – мажора Марка, Женя Лісничий – айтішника Діми. Також у серіалі знімуться і нові обличчя – актриса Ліля Цвелікова в ролі подруги головної героїні Валі і Настя Іванюк в ролі Instagram-блогерші Рити Сан.

– З молодими акторами чудово працювати. Вони швидко зрозуміли формат, багато привнесли зі свого життя. На першій зустрічі ми домовилися, що кожен буде додавати в характер героя міні-жести, звички. Актори можуть набагато краще за досвідченого сценариста доточити ролі, принісши на майданчик щось своє. Це робить персонажа «живим», – доповнив Адрій Оленич.

Звісно, карантин вніс свої корективи у плани команди веб-серіалу Fake. На деякий час довелося зупинити підготовку. Та digital-відділ продовжував працювати і планувати зйомки онлайн.

– На щастя, в нашій реальності, щоб провести зустріч, достатньо мати доступ до Інтернету. Так у нас і проходили обговорення з командою веб-серіалу – в Zoom або Skype. Наприклад, режисер з акторами проводив індивідуальні зустрічі в Skype, щоб опрацювати ролі, розібрати персонажа, пройтися по важливим сценам, – розповіла Оксана Касаткіна.

4 червня мрія авторів серіалу нарешті здійснилася, і зйомки розпочалися. Кількість людей на майданчику суворо обмежили, всі ходять у масках, регулярно проводиться температурний скринінг, використовуються дезінфектори. Актори можуть знімати маски, лише заходячи в кадр. Попереду – пул зйомок, монтаж і велика прем'єра, яка відбудеться вже цього літа на YouTube «Нового каналу».

Джерело: прес-реліз Нового канал