Трейлери та відео

Драма «Кріпосна. Жадана любов»: Історія кохання – зовсім не казка
«І все буде добре»: благодійний концерт від «Океан Ельзи» на Великдень

Сповнені любові: Акторки серіалу «Багато негожих днів» розповіли про своїх героїнь

11.08.2020
об 16:27

Нещодавно ми писали, що компанія FILM.UA Group і телеканал «Україна» розпочали зйомки чотирисерійного фільму «Багато негожих днів» й ось уже на майданчику мінісеріалу Ірини Громозди більше не збираються акторки Олена Борозенець, Катерина Тишкевич та Галина Кобзар-Слободюк, натомість вони діляться враженнями від знімального процесу та  розповідають про своїх героїнь й їхні долі.

Днями завершились зйомки мелодрами «Багато негожих днів», яка розповідає непросту історію любові, дружби, взаємодопомоги та милосердя. У житті Каті Смоліної стається біда: в автоаварії гине її чоловік Андрій, а найкраща подруга Інна, яка була з ним в одній машині, опиняється в реанімації. Катя забирає дочку Інни до себе додому. Згодом дізнається, що чоловік та найкраща подруга були коханцями…

«Це були незабутні «негожі дні», сповнені любові, творчості, легкості та суму – тому що так швидко промайнули! На проєкті зібралися чудові актори та група. Саме тому наше кіно вийшло свіжим, літнім, у ньому буде багато музики, кольору і світла, і також любові та красоти», - розповіла про атмосферу, що панувала на зйомках фільму для телеканалу «Україна» режисерка ІРИНА ГРОМОЗДА («Вір мені», «Тато Ден», «Схованки»).

Знімальний майданчик проєкту об'єднав таких акторів: Олену Борозенець («Жіночий лікар 2», «Тато Ден», «І будуть люди»), Петра Рикова («Схованки», «Жіночий лікар 4»), Катерину Тишкевич («Ніщо не трапляється двічі»), Григорія Бакланова («Ніщо не трапляється двічі», «Лінія світла»), Галину Кобзар-Слободюк та інших.

Головну героїню, вчительку музики Катю Смоліну, зіграла акторка Олена Борозенець.

«Моя Катя – людина рідкісної душевної доброти та краси. Вона з тих, хто більше віддає, ніж бере, що призводить до важких наслідків. Вважаю, що вона забагато жертвує собою… У минулому у неї був шанс стати відомою піаністкою, проте вона обрала коханого і відсунула свої інтереси на другий план. І ось зараз у неї знову з’являється шанс все змінити, але Катя знову думає не про себе», - розповіла про свою екранну героїню ОЛЕНА БОРОЗЕНЕЦЬ.

Роль найкращої подруги головної героїні, Інни, виконала Катерина Тишкевич.

«Я не сказала б, що Інна фатальна жінка, вона скоріш заплуталася і закохалася. Просто так вийшло, що її коханий – чоловік найкращої подруги, і для неї це велика трагедія. Вона взагалі не підла, просто так склалися обставини», - поділилася власним баченням характеру своєї героїні КАТЕРИНА ТИШКЕВИЧ.

Актриса, яка зіграла Тамару Михайлівну, свекруху Каті, глибоко відчула свою героїню.

«Тамара Михайлівна – дуже цікавий персонаж, вона зазнає страшну драму. І поруч із нею опиняється маленька дівчинка Маша. Моїй героїні не довелося стати бабусею, опікуватися внуком чи внучкою, але тепло цієї дівчинки Маші вона відчуває. Спочатку Тамара Михайлівна відштовхує дитину, проте поступово, крок по кроку, моя героїня відтане», - розповіла ГАЛИНА КОБЗАР-СЛОБОДЮК.

Також вона зізналася, що сцена похорону була найважчою для неї: «Неможливо занадто глибоко занурюватися в такий епізод, це дуже важко, має бути міра й грань, що поділяє життя та світ кіно».

Як розвиватимуться стосунки героїв та до чого вони прийдуть? Вже зовсім скоро побачимо на телеекранах.

 

Джерело: пресслужба FILM.UA Group

Читайте також:

Інтерв'ю

Перші кроки Валентина Васяновича: Чому фільм «Проти сонця» мав такий успіх

Вже можна розпочинати зворотний відлік до початку кінофестивалю «Відкрита ніч. Дубль 23». За п’ять днів на сайті події з’явиться програми й прихильники заходу зможуть згадати різні періоди, переглядаючи фільми минулих Дублів. Ми продовжуємо знайомити з першими кроками корифеїв кіноіндустрії. Сьогодні про свій дебют згадує сценарист, режисер, оператор та продюсер Валентин Васянович. Повна версія інтерв’ю у відео, тезовий виклад інформації у статті.

08.08.2020
об 14:55

Новини

З'явився проморолик шоу «Діти проти зірок»

«Новий канал» показав проморолик другого сезону шоу «Діти проти зірок». Спеціально для зйомок відео на стінах скейт-парку намалювали графіті з лого програми та «Нового каналу». Ведучим шоу буде Сергій Притула.

10.08.2020
об 18:27

Новини

Перші кроки Павла Острікова: Як народилася «Зупинка»

Ось-ось розпочнеться кінофестиваль «Відкрита ніч». На сайті заходу можна буде побачити фільми з 6-ти програм. Одна з них – ретроспектива «Перші кроки». Зокрема, робота Павла Острікова про наречену Ілону, яка прямує на своє весілля до іншого міста. Про те, як юрист почав знімати кіно та як народжувався сюжет «Зупинки» режисер, автор сценарію і оператор пригадує в відеоінтерв’ю.

10.08.2020
об 16:04