Трейлери та відео

Драма «Кріпосна. Жадана любов»: Історія кохання – зовсім не казка
«І все буде добре»: благодійний концерт від «Океан Ельзи» на Великдень

Спецефір до Дня Незалежності України та церемонія нагородження героїв сьогодення

23.08.2021
об 10:03

24 серпня телеканал «Україна 24» та програма новин «Сьогодні» святкуватимуть 30-річчя незалежності України в ефірі. Інформаційна команда готує святковий спецефір, а також проведення церемонії вручення нагороди «Герої Сьогодні» на мальовничій локації в центрі Києва.

Святкування на інформаційному телеканалі відбуватиметься протягом дня. Ведучі та журналісти готують цікаві репортажі, ексклюзивні сюжети, привітання від зірок шоу-бізнесу та відомих спортсменів.

Новинна команда долучиться до офіційного святкування та транслюватиме головні події, зокрема, парад до Дня Незалежності на центральній вулиці Києва. Кореспонденти та телеведучі працюватимуть на основних заходах не тільки у столиці, а й  у регіонах. Тому глядачі «України 24» й новин «Сьогодні» отримають повну картину головного дня країни.

Традиційно в День Незалежності Новинна Група Україна вручить премію «Герої Сьогодні». Нагородження відбудеться на мальовничій локації Києва – оглядовому майданчику біля монумента «Батьківщина-Мати». Спеціально для цього встановлять сцену, на якій головні ведучі свята Василь Голованов та Віолетта Логунова розповідатимуть про життя героїв і запрошуватимуть їх поділитися власною історією. У заході візьмуть участь найпопулярніші артисти сучасності й видатні спортсмени.

На локації з героями також спілкуватимуться ведучі Катерина Федотенко та Микита Міхальов. У студії «України 24» Олена Цинтила та Сергій Чернишов розповідатимуть про видатних українців.

«Як інформаційний канал ми бачимо своє надзавдання в тому, щоб не просто відстежувати події та вчасно інформувати про них свого глядача, наша місія – помічати героїв буденності. Людей, які роблять цей  світ кращим, виконуючи, здавалося б, звичайні речі.  Нагорода «Герої Сьогодні» – це щира подяка простим українцям, невідомим широкому загалу, але їхніми подвигами варто пишатися. Ми відзначаємо людей, здатних на неймовірні вчинки, тих, хто готовий жертвувати всім заряди порятунку інших. Це герої, які творять історію. Герої, які живуть серед нас», – зазначив головний редактор Новинної Групи Україна ЮРІЙ СУГАК.

З 17:00 до святкування в ефірі долучаться ведучі авторських програм Тигран Мартиросян, Євгеній Кисельов та Наташа Влащенко.

 

25 серпня розпочнеться грандіозний мультимедійний проєкт «Україна, яку будуємо ми», в якому ведучі згадуватимуть історію України та розповідатимуть про ключові моменти становлення незалежності.

 

Джерело: Пресслужба телеканалу «Україна 24»