Трейлери та відео

Драма «Кріпосна. Жадана любов»: Історія кохання – зовсім не казка
«Знайду пару коханому»: на телеканалі СТБ стартує новий серіал

«Сонячна злива»: Розпочалися зйомки нової мелодрами

24.11.2021
об 17:22

FILM.UA Group та телеканал «Україна» розпочали роботу над чотирисерійною мелодрамою «Сонячна злива». У центрі сюжету Марта – все її, здавалося б, щасливе життя, в один момент  йде шкереберть. У стосунках з чоловіком – крапка, з сином – негаразди. Драма про те, як важливо знаходити в собі сили протистояти негараздам та віднайти себе.

У архітектора Марти Істоміної непростий період: вона дізнається про зраду чоловіка, змушена залишити улюблену роботу в архітектурному бюро. До того ж у стосунках із дорослим сином Кирилом несподівано виникають проблеми. Чи зможе Марта знайти вихід із кризи та перезавантажити своє життя?

«У нашому фільмі закохуватимуться всі — і юні, і дорослі герої. Але кожен з них матиме свій шлях: одні знайдуть справжні почуття, а дехто залишиться біля розбитого корита… Ця історія світла і обнадійлива, і шанс закохатися з'явиться практично у кожного персонажа», — розповідає режисер-постановник серіалу Олександр Тіменко.

У головних ролях: Світлана Столярова, Прохор Дубравін, Сергій Коршиков, Світлана Зельбет, Діана Розовлян, Анастасія Шульга, Олег Коркушко, Максим Девізоров та інші.

Оператор-постановник: Євген Горенко

Продюсери: Вікторія Корогод, Наталія Стрибук, Ірина Черняк, Віктор Мирський, Марина Хріпунова, Ірина Босова, Олена Малкова.

Джерело: FILM.UA

Читайте також:

Новини

Дні української аудіовізуальної індустрії в Римі

3-5 грудня у столиці Італії пройдуть “Дні української аудіовізуальної індустрії в Римі”. Італійській професійній спільноті представлять досягнення, можливості та сервіси, які пропонує Україна в сфері виробництва та дистрибуції контенту в галузі кіно, ТБ та діджітал задля розвитку співпраці між країнами.

19.11.2021
об 16:19

Новини

Леонора Пащенко: «Ми в постійному пошуку цікавих історій»

Кінокомпанії в пошуку нових ідей, щоб задовольнити запити як телеканалів, так і стрімінгових платформ. Звернення до екранізації літературних творів – один із способів урізноманітнити контент. Шеф-редакторка компанії Star Media Леонора Пащенко брала участь у журі конкурсу Book Pitch – cпільного проєкту Книжкового арсеналу і ОМКФ. А нещодавно Star Media започаткувала власний спільний проєкт із видавництвами, спрямований на пошук історій для екранізацій. VGL cinema розпитали Леонору Пащенко про перспективи втілення творів на екрані, особливості роботи з літературою, де компанія шукає цікаві ідеї та як справляються із запитами українські сценаристи.

24.11.2021
об 12:38