Трейлери та відео

Драма «Кріпосна. Жадана любов»: Історія кохання – зовсім не казка
«І все буде добре»: благодійний концерт від «Океан Ельзи» на Великдень

Сьогодні на «Званій вечері» гарячі танці

05.09.2020
об 14:52

У шоу кожен учасник готує різні страви та пригощає ними трьох гостей. Також під час вечері господар дому демонструє таланти та вміння розважити гостей. Мета кожного з учасників випуску «Званої вечері» - зібрати якомога більше балів від присутніх за столом.

 

Цієї суботи, 5 вересня, у новому випуску проєкту «Звана вечеря» глядачі дізнаються які страви приготує хореограф Андрій Дикий, якою господинею дома буде епатажна блогерка Шер-Марина, чим дивуватиме гостей співачка в декреті Виктория Ilchi! та брутальний косметолог Олександр Гальперин.

Кожен гість може поставити господарю «відмітки» від 1 до 10. Тож, аби досягти мети учасникам слід як годиться здивувати відвідувачів дому. Так, хореограф Андрій Дикий зустріне гостей по-особливому і, звісно, вечір не пройде без танців.

«Для мене взяти участь у «Званій вечері» на СТБ дуже символічно, адже саме завдяки цьому каналу ми познайомились з моєю дружиною Лілією Ребрик, у танцювальному шоу ми зустрілись та покохали один одного і створили родину», - розповів АНДРІЙ ДИКИЙ.

Та чи сподобаються танці від хореографа гостям-суперникам? Та якими стравами дивуватимуть інші учасники шоу? Все це можна буде дізнатись вже у суботу, о 17:00 на каналі СТБ.

 

Джерело: Пресслужба СТБ