Трейлери та відео

Драма «Кріпосна. Жадана любов»: Історія кохання – зовсім не казка
Гурт Kalush записав трек до 30-річчя телеканалу ТЕТ

Скоро в ефірі: Мультимедійний проєкт «Україна, яку будуємо ми»

24.08.2021
об 14:43

Днями на телеканалах «Україна» та «Україна 24» розпочне виходити програма «Україна, яку будуємо ми». Проєкт до 30-річчя незалежності нашої країни також можна буде побачити на диджитальних майданчиках групи.

 

Починаючи з 25 серпня, щодня в ефірі телеканалів «Україна» та «Україна 24» згадуватимуться історичні події України. Журналісти готують матеріали, щоб нагадати глядачам про значущі, переломні, головні моменти становлення вільної держави і наголосити на культурних досягненнях.

«Наш проєкт – не лише про святкування, а й про те, що лишиться з нами в будні, після того, як країна відзначить своє тридцятиліття. Він – про нас, про наші захоплення й розчарування, про наші перемоги й здобутки. Адже тридцять років історії країни – це тридцять років життя кожного з нас. Цей той досвід, що перетворює нас на народ зі спільною долею. Це та основа, що дає нам змогу дивитися з надією вперед і впевнено рухатися в майбутнє», – розповів історик, журналіст, керівник проєкту ОЛЕКСІЙ МУСТАФІН.

 

Кожен із 30 днів спецпроєкту присвячено одному року незалежності. Телеканали «Україна» та «Україна 24» разом із новинами «Сьогодні» детально висвітлюватимуть історичну хроніку у форматі щоденних сюжетів в авторських програмах та прямоефірних студіях.

Також у межах цього історичного спецпроєкту, починаючи з 29-го серпня, «Україна 24» покаже цикл ексклюзивних фільмів відомого режисера-документаліста Леоніда Канфера «30 років до свободи». Уперше глядачі побачать історію України у форматі історичного репортажного кіно. Ведучим і співавтором проєкту став Олег Панюта.

 

Джерело: Пресслужба «Україна 24»

Читайте також:

Новини

Продовження супергеройського серіалу «Заряджені» вийде на НЛО TV

16 серпня на телеканалі НЛО TV відбудеться прем’єра другого сезону ситкому «Заряджені». Валєра «Лизун», Андрій «Глюк», Катя «Кіпіш», Оксана «Мала», Бодя «Мажор» і Тетяна Германівна «Мадам» випробуватимуть й розкриватимуть нові межі власних надздібностей, а також рятуватимуть тих, хто дійсно цього потребує. Щоправда, в притаманному їм специфічному стилі.

12.08.2021
об 16:46

Новини

Спецефір до Дня Незалежності України та церемонія нагородження героїв сьогодення

24 серпня телеканал «Україна 24» та програма новин «Сьогодні» святкуватимуть 30-річчя незалежності України в ефірі. Інформаційна команда готує святковий спецефір, а також проведення церемонії вручення нагороди «Герої Сьогодні» на мальовничій локації в центрі Києва.

23.08.2021
об 10:03

Новини

Українські канали транслюватиме канадський сервіс RiverTV

«Медіа Група Україна» уклала угоду з канадським стримінговим ТБ- і VOD-сервісом RiverTV.

22.08.2021
об 12:38

Новини

Найвпізнаваніші номери та зіркові актори: Все про святковий спецвипуск «Вечірнього Кварталу»

Напередодні Дня Незалежності, 23 серпня, о 20:15 на телеканалі «1+1» відбудеться прем’єра спеціального святкового випуску «Вечірнього Кварталу». Глядачі побачать найкращі та найвпізнаваніші номери за всю історію шоу в новій інтерпретації і з частково оновленим акторським складом – запрошеним актором став Народний артист України Станіслав Боклан.

22.08.2021
об 14:35