Трейлери та відео

Драма «Кріпосна. Жадана любов»: Історія кохання – зовсім не казка
Гурт Kalush записав трек до 30-річчя телеканалу ТЕТ

«Скажені сусіди»: не весіллям єдиним. З’явився новий постер комедійного серіалу

08.11.2021
об 12:05

У сім’ї Середюків нарешті все спокійно: низка гучних весіль позаду та ще й набридливий сусід Тарас зник із горизонту, не витримавши утисків свого темпераментного сімейства. Тож Василь та Галина нарешті можуть приділити більше часу один одному. І, можливо б, у цій історії й надалі панувала гармонія, якби сусідка Оксана не привезла з курорту нового чоловіка. Ним виявився ніхто інший, як колишній однокласник Василя Середюка – Тарас Блащиковський – котрий докучав малому Васильчику усі шкільні роки. Тож нехай почнеться нове протистояння!

Протягом 24 епізодів глядачі спостерігатимуть за розвитком стосунків сімей Середюків, Крижанівських, Кардашян та Обомеянгі та дізнаються, які зміни відбудуться в житті мешканців Яблунівки.

 

Молодша дочка Середюків Катя — вагітна. Її афрофранцузький чоловік Франсуа на час яблунівських канікул влаштовується в місцеву лікарню, адже за освітою він — хірург, тож тепер усіма силами намагатиметься вивести українську медицину на новий рівень. Проте, інноваційність спеціаліста, що приїхав з-за кордону, неабияк надокучає головному лікареві Іванові Михайловичу Буравчику, чиї корупційні плани тануть на очах.

 

У непосидючих бізнесменів Ольки, Ашота та їхньої донечки Гаяне усе, як завжди, неспокійно: експресивне сімейство Кардашян, у чиїх стосунках і досі чимало перцю, розгортає операцію “тотальна економічна війна” проти бізнес-конкурента.

Також глядачі побачать у кадрі новоспечених молодят Захара Середюка та Раду у супроводі ромських родичів. Не обійдеться й без непередбачуваної бібліотекарки Уляни та харизматичного отця Євлампія, а ще в серіалі з’явиться новий персонаж — полковник Кулібаба, який щосили намагатиметься втихомирити “скажених” сусідів.

 

«Ідея зняти серіал, який би продовжив всесвіт "Скаженого Весілля", народилася ще під час зйомок кінотеатральної трилогії. Ніхто не хотів завершувати марафон божевільних пригод. Саме тому ми пішли далі й створюємо комедійний серіал. Адже після весілля найцікавіше тільки починається. Запевняю, що буде так само весело та скажено» - поділився автор ідеї серіалу Микола Куцик.

 

Улюбленець скаженої кінотрилогії – колоритний керівник місцевого БК Назарій Запухляк – з’являтиметься на екрані ще частіше, адже готує чимало сюрпризів для своїх фанатів.

 «Мій персонаж, тамада Назарій Запухляк, – справжнє свято, утілення споконвічних традицій "хазяїна суто українського застілля". Круто, що тепер він з'явиться й у серіалі, і, сподіваюся, мені вдалося розкрити його по-новому для глядачів. Ще більше жартів, карколомних пригод та несподіваних сюжетних поворотів – у комедійному серіалі "Скажені Сусіди" – розповів актор, автор ідей серіалу Юрій Горбунов.

Автори кінотрилогії "Скажене весілля» працюють над продовженням "скаженого" всесвіту. Перший комедійний Original серіал для онлайн-платформи Київстар ТБ побачить світ вже цієї весни, згодом його можна буде переглянути й на телеканалі 1+1.

Серіал створюється FILM.UA Group та Prototype Production за підтримки Держкіно та Міністерства культури та інформаційної політики України.

Джерело: FILM.UA Group, Держкіно України