Трейлери та відео

Драма «Кріпосна. Жадана любов»: Історія кохання – зовсім не казка
«Знайду пару коханому»: на телеканалі СТБ стартує новий серіал

Шоу «Маска» повертається в ефір

01.05.2021
об 14:45

Відсьогодні український дебютнитий сезон шоу «Маска» можна подивитися на молодіжному телеканалі НЛО TV.

 

З першого травня НЛО TV транслюватиме шоу «Маска». Випуски виходитимуть кожного дня.

 

«Травневі свята вирішили відзначити яскраво і з розмахом – почати показ шоу «Маска» одразу двома серіями на день. Очікую, що це стане класним сюрпризом для тих, хто з якихось причин ще не бачив «Маску», і для тих, хто із задоволенням перегляне її знову. Це справді саме те шоу, яке інтригує, піднімає настрій і вражає своєю візуальною складовою», – зазначив директор телеканалу НЛО TV ІВАН БУКРЄЄВ.

 

Нагадаємо, нещодавно музичне шоу, яке є українською адаптацією відомого формату Masked Singer компанії Fremantle, з успіхом пройшло на телеканалі «Україна». Щосуботи нова телепередача «Маска» збирала перед екранами телевізорів десятки мільйонів українців. Глядачі намагалися разом із зірковими детективами – Ольгою Поляковою, NK, DZIDZIO та Андрієм Данилко – розгадати, хто зі спортсменів, ведучи, політиків та співаків ховається під яскравою маскою. Одною з авторок неймовірної краси образів стала відома художниця костюмів Леся Патока.

Шоу «Маска» на телеканалі НЛО TV йтиме щодня о 19:00.

 

Джерело: Пресслужба НЛО TV

Читайте також:

Новини

Хто ховає обличчя: Прем’єра шоу «Маска» на ТРК «Україна»

Творці шоу «Маска» вважають, що ідеальний вечір суботи – це перегляд нової програми телеканалу «Україна». Прем’єра проєкту відбудеться сьогодні.

16.01.2021
об 12:32

Новини

Прем’єра документального фільму «Зірки на Землі»

Сьогодні відбудеться онлайн-прем’єра документальної стрічки «Зірки на Землі», який розповідає про дітей з інвалідністю та є частиною однойменного проєкту розроблення нової кіномистецької методики для роботи з дітьми, що мають вади розвитку.

29.04.2021
об 14:51

Новини

Творча група серіалу «Мовчання» вийшла на знімальний майданчик

Українська кінокомпанія Star Media приступила до зйомок нового міжнародного проєкту «Мовчання». Цей серіал буде екранізацією однойменної книги-бестселера хорватського письменника і журналіста Драго Хедлі, який є автором резонансних журналістських розслідувань.

30.04.2021
об 11:31

Новини

Актори серіалу «Слов’яни» розповіли про своїх персонажів

Зовсім скоро на українському телебаченні відбудеться прем’єра історичної драми з елементами фентезі «Слов’яни». Поки глядачі в очікуванні актори українсько-словацького проєкту розповіли про героїв, яких втілили на екрані.

30.04.2021
об 17:19