Трейлери та відео

Драма «Кріпосна. Жадана любов»: Історія кохання – зовсім не казка
«І все буде добре»: благодійний концерт від «Океан Ельзи» на Великдень

Ще одну вершину підкорив кримінальний трилер «Принцип насолоди»

26.05.2020
об 10:46
Ще одну вершину підкорив кримінальний трилер «Принцип насолоди»

Перемога на Міжнародному кінофестивалі WorldFest-Houston стала черговою вершиною успіху, яку підкорив телесеріал «Принцип насолоди». Спільне виробництво кінокомпанії Star Media за підтримки Міністерства культури України та Apple Film Production, телеканалу CANAL + Poland (Польща) та чеської суспільної телекомпанії Česká televize (Чехія), серіал отримав PLATINUM REMI AWARD в номінації «TV Mini – Series» Міжнародного кінофестивалю WorldFest-Houston. Всього на фестивалі було представлено 4500 робіт з усього світу.

«Принцип насолоди» є першою масштабною серіальною копродукцією країн Східної та Центральної Європи. Серіал вже купила французько-німецька телевізійна мережа ARTE, яка представлена на міжнародному ринку глобальним магнатом, компанією Beta Film, а також вже скоро «Принцип насолоди» також вийде на італійському каналі RAI.

Прем’єра  серіалу «Принцип насолоди» відбулася у червні минулого року на CANAL + і оцінка глядачів, критиків та журналістів була дуже високою.

Серіал знімався у Варшаві, Празі та Одесі. В зйомках брали участь відомі актори з трьох країн –  Карел Роден («Перевага Борна»), Малгожата Бучковська («Фуга») та Сергій Стрельников («Чуже життя»), а токож Станіслав Боклан, Наталія Васько, Дар'я Плахтій та інші. Сценарій до серіалу написав Мачей Мачеєвський. Режисер: Даріуш Яблонський, продюсери: Олексій Терентьєв, Влад Ряшин, Даріуш Яблонський, Ізабела Войцік, Віолета Камінська, сценарій написав Мачей Мачеєвський. Оператори-постановники: Павло Дуллас, Мартін Жіаран, Андрій Лисецький

Сюжет кримінального трилера «Принцип насолоди» починається на одеському пляжі, де теплим літнім вечором знаходять оголене тіло молодої дівчини. Згодом схожі вбивства відбуваються у Варшаві та Празі, де поліція знаходить тіла з подібними ранами. Слідчі з різних країн прослідковують у цій низці вбивств однаковий почерк. Це змушує їх об’єднати зусилля, щоб відшукати холоднокровного вбивцю.