Трейлери та відео

Драма «Кріпосна. Жадана любов»: Історія кохання – зовсім не казка
«Знайду пару коханому»: на телеканалі СТБ стартує новий серіал

Серіали покоління Z: «Перші ластівки» надихнули молодь ділитися проблеми з фахівцями

02.12.2020
об 17:33

Громадська організація «Ла Страда-Україна» розширила напрямки своєї діяльності, завдяки співпраці з «Новим каналом» і готується до нової хвилі зацікавленості, адже незабаром в ефірі мовника з’явиться другий сезон проєкту.

Після виходу серіалу «Перші ластівки» у 2019 році на «Новому каналі» кількість звернень на Національну дитячу гарячу лінію «Ла Страда-Україна» значно зросла. Завдяки трансляції контактів громадської організації в ефірі та на інших офіційних ресурсах телеканалу про можливість зв’язатися із координаторами, щоб отримати підтримку та реальну допомогу, дізналося багато підлітків, які опинилися у скрутних життєвих ситуаціях.

«Ла Страда-Україна» офіційно стала Національною гарячою лінією для дітей та молоді. Ідея виникла не на рівному місці. Ми обговорювали це доволі давно, але останній рік став для нас показовим і підштовхнув до того, аби почати активно працювати з молоддю. У зв'язку з виходом молодіжного трилеру «Перші ластівки» на «Новому каналі» минулого року, а також трансляцією серіалу у травні цього року до нас звертається близько 30% молодих людей віком 18-25 років (за 9 місяців 2020 року на Національну дитячу гарячу лінію надійшло понад 57 тисяч звернень), які дізналися про наші контакти завдяки «Ластівкам». У переважній більшості це студенти та студентки. Вони також хочуть поговорити про непорозуміння і тиск з боку батьків, проблеми в особистих стосунках із коханою людиною (зокрема, й ситуації сексуального насильства), булінг з боку одногрупників та одногрупниць, селфхарм, думки щодо вчинення суїциду. Звісно, ми не «футболимо» молодих людей і надаємо їм консультації та допомогу, адже для нас важливо, аби кожна людина, яка звернулася на гарячу лінію, була почутою та отримала підтримку. Оскільки з кожним місяцем таких звернень (від молоді віком 18-25 років) ставало дедалі більше, було прийнято рішення переформатувати Національну дитячу гарячу лінію на Національну гарячу лінію для дітей та молоді. Тепер ми активно додаємо компонент молодіжної підтримки у нашу роботу, адже нам важливо бути з тими, кому це потрібно», – зазначила координаторка Національної гарячої лінії «Ла Страда-Україна» АЛЬОНА КРИВУЛЯК.

 

Наразі підготовчі моменти переформатування діяльності Національної гарячої лінії завершено. Проведені масштабні додаткові навчання психологічного та правового характеру для консультантів щодо надання допомоги саме молодіжній категорії населення, оскільки специфіка спілкування з підлітками та молоддю дещо різниться. Запуск оновленої Національної гарячої лінії для дітей та молоді «Ла Страда-Україна» відбувся 30 листопада.

Звернутися по допомогу на Національну гарячу лінію для дітей та молоді «Ла Страда-Україна» можна за номерами: 0-800-500-225 (безкоштовно з мобільних та стаціонарних номерів телефонів по всій території України) або 116111 (безкоштовно з усіх мобільних телефонів по всій території України).

Лінія працює по буднях з 12:00 до 20:00.

Прем’єра «Перших ластівок. Zалежні» відбудеться 14 грудня о 21:00. Щонеділі на «Новому каналі» з понеділка по четвер з’являтиметься по дві серії молодіжного трилеру.

 

Джерело: Пресслужба «Нового каналу»

Читайте також:

Новини

Стартував прийом заявок на студентську програму «Перший погляд»

У рамках 4-го щорічного кінофестивалю «Київський тиждень критики» створено фестивальну програмну секцію «Перший погляд». До неї увійдуть студентські фільми, які під час фестивалю будуть представлені провідним українським продюсерам, відбірникам кінофестивалів та кінокритикам.

27.05.2020
об 15:52

Новини

Кіношедеври в цифрах і фактах: «Перший лицар»

7 липня 1995 року на екрани США вийшов історико-пригодницький фільм «Перший лицар», знятий за мотивами легенди про короля Артура, його дружину Гвіневру та лицаря Ланселота. Ця героїко-романтична історія не дуже сподобалася жителям Нового Світу: фільм при бюджеті 55 мільйонів доларів зібрав у США всього $ 37600435. «Першому лицареві» відверто не пощастило, адже перед ним того самого року вже відбулося дві прем’єри історичних фільми про середньовіччя: «Роб Рой» та «Хоробре серце». Тож до моменту виходу «Першого лицаря» американці вже вдосталь надивилися на сутички на мечах. Але за кордоном кінокартину сприйняли більш прихильно – касові збори в інших країнах становили 90 мільйонів доларів. Заробивши сумарно 127 мільйонів доларів у всьому світі, стрічка окупилася більш ніж у два рази. Ми пропонуємо вам традиційну десятку цікавих фактів про цей фільм.

07.07.2020
об 13:19

Новини

Експерт і учасники ТМПУ знялися в «Перших ластівках. Zалежні»

Неонові вогні виблискують у темряві нічного клубу. Камера в цьому специфічному для людського ока світла фокусується на діджейському пульті, за яким стоїть напівоголений експерт третього сезону «Топ-моделі по-українськи», дизайнер Володимир Демчинський. Уважний глядач «Нового каналу» придивляється до танцполу й починає впізнавати обличчя, які знайомі йому з модельного реаліті. Ні, це не флешбеки в минулі сезони проєкту, а зйомки серіалу «Перші ластівки. Zалежні».

12.11.2020
об 12:22

Новини

Розберемося, хто є хто в «Перших ластівках. Zалежні»?

«Перші ластівки» стали серіалом-антологією, а це значить, що глядач у другому сезоні побачить тих самих акторів, але вони гратимуть зовсім інших персонажів.

19.11.2020
об 17:16