Трейлери та відео

Драма «Кріпосна. Жадана любов»: Історія кохання – зовсім не казка
«І все буде добре»: благодійний концерт від «Океан Ельзи» на Великдень

Серіал «Перші ластівки» отримав престижну європейську премію

17.09.2020
об 15:12

Логотип популярного серіалу «Перші ластівки» переміг у категорії Concept Logo Promax BDA Europe. Таким чином, «Новий канал» опинився поряд з HBO, BBC и Netflix, які в різні роки теж отримувалася золото Promax.

У телевізійному серіалі обговорювалися нагальні теми, які раніше були табуйовані для українського ТБ. Навіть британське BBC писало про серіал. Він також справив враження на престижному конкурсі Promax Awards Europe 2020. У «Перших ластівках» все, починаючи від логотипу та закінчуючи роликом, несло соціальну місію, що піднімає теми булінгу, суїциду, неприйняття суспільством. Нагадаємо, що PromaxBDA Awards Europe – це найпрестижніший конкурс маркетингу та рекламістів у сфері телебачення в Європі.

«Сам по собі логотип добре відображає настрій проєкту. Проте одна з важливих причин, чому цей кейс зрозуміли хлопці, які не говорять українською, в тому, що ми змонтували дуже класний шоуріл. Лого – це не просто підібрані два слова, а величезна робота з осмислення продукту. У серіалі був важливий елемент – галочка, яку ставили на собі герої, коли виконували завдання Друга. Нам спало на думку, що її можна використовувати замість букви «В» у слові ЛАСТІVКИ. Це було відсилання до візуального образу ластівки і до галочки, яку ми хотіли обіграти», - підкреслює головний дизайнер «Нового каналу» ОЛЕКСАНДР АНТОНОВ.

Тож вітаємо «Новий канал» з його першим золотом в категорії Concept Logo Promax BDA Europe. Вже взимку стартує другий сезон серіалу – «Перші ластівки. Zалежні».

 

Джерело: Пресслужба «Нового каналу»

Читайте також:

«Перші ластівки» отримали золото
Новини

«Перші ластівки» отримали золото

Проморолики, в яких на обличчях героїв серіалу «Перші ластівки» змінюються татуювання з написами, зайняли перше місце в номінації TV Project – Typography на найбільшому українському фестивалі Ukrainian Design: The Very Best Of.

29.05.2020
об 14:43

Новини

«Перші ластівки. Zалежні»: Секрет назви другого сезону та перші кадри

У липні розпочались зйомки нового сезону серіалу «Перші ластівки». Незвичним є те, що цей сезон знімають у форматі серіалу-антології, актори будуть ті, що й у першій частині, але

02.09.2020
об 12:28

Новини

Учасниця телешоу «Супер Топ-моделі по-українськи» знялася для lookbook Андре Тана

Катя Чечеленко, учасниця телешоу «Супер Топ-моделі по-українськи», що виходить на «Новому каналі», знялася для lookbook Андре Тана. Як показала примірка, дівчина дуже стильно виглядає у всіх луках з нової колекції модель’єра «Доступна розкіш».

04.09.2020
об 15:20

Новини

У серіалі «Перші ластівки. Zалежні» нові актори та персонажі

Творці серіалу починають привідкривати завісу складу нового сезону серіалу «Перші ластівки. Zалежні». Так, до проєкту доєдналась Анастасія Пустовіт. Широкої популярності молода акторка набула після головної ролі у фільмі «Коли падають дерева» і серіалу «Таємниці».

08.09.2020
об 16:26