Трейлери та відео

Драма «Кріпосна. Жадана любов»: Історія кохання – зовсім не казка
«І все буде добре»: благодійний концерт від «Океан Ельзи» на Великдень

Сергій Стрельников про нового героя серіалу «Кріпосна. Жадана любов» князя Стефана Яблоневського

08.10.2021
об 16:30

1 листопада о 20:15 на телеканалі СТБ відбудеться прем'єра нового сезону костюмованої мелодрами «Кріпосна. Жадана любов». Глядачі побачать, який поворот доленосних подій чекає на їхніх улюблених героїв: Катерину Вербицьку, Петра і Ларису Червінських, коваля Назара та Орисю, Наталі і Миколу Дорошенків.

У третьому сезоні глядач також познайомиться з новими героями, які істотно вплинуть на життя вже добре відомих персонажів. Серед них польський князь Стефан Яблоневський, якого зіграв талановитий український актор Сергій Стрельников.

«Мій персонаж – це людина, розбита смертю близького. Він з тріщиною в серці, який розслідує вбивство найдорожчої. Та оскільки його підозри падають на різних людей і він перебуває в постійному пошуку, так чи інакше він взаємодіє з усіма основними персонажами серіалу», – описав свого героя СЕРГІЙ СТРЕЛЬНИКОВ.

 

Творці сезону обіцяють, що глядач перенесеться в заплутану павутину подій. Сплетіння доль, учинки, яких не прощають, і безліч підозр, що виводять на добре знайомих героїв. Петро Червінський, Ніколя Дорошенко, Євген Безус, – кожен з них виявиться або мішенню, або вірним компаньйоном, чиєю підтримкою заручиться Стефан Яблоневський.

 

 

Вже за три тижні на телеканалі СТБ відбудеться прем'єра мелодрами «Кріпосна. Жадана любов», у ході якої глядач дізнається, що ж насправді пробудило в новому герої жагу справедливості. Яку роль Яблоневський зіграє в житті головної героїні Катерини Вербицької? Творці кажуть, що він безстрашний, нещадний, сильний і мужній герой здатний на все, у тому числі і викликати різний посмак від своєї появи.

 

Джерело: Пресслужба телеканалу СТБ

Читайте також:

Новини

Прем’єри 2022 року: «Новий канал» знімає серіал «Юна»

«Новий канал» і Art Forms Production знімають історію, у центрі якої жінка, котра прагне розпочати життя з чистого аркуша, але їй заважає вік. Наразі телепроєкт про другу юність і кохання, якому підвладний кожен вік носить робочу назву «Юна».

04.10.2021
об 17:52

Новини

Телеканал ICTV до Дня захисника покаже бойовик «Брюс»

Для своїх глядачів ICTV підготував гостросюжетну прем’єру мінісеріалу «Брюс». Бойовик розповість життєву історію про батька, готового заради порятунку свого сина на все. Усі 4 прем’єрні серії покажуть у День козацтва і День захисника та захисниць України, 14 жовтня.

07.10.2021
об 16:59