Трейлери та відео

Драма «Кріпосна. Жадана любов»: Історія кохання – зовсім не казка
Гурт Kalush записав трек до 30-річчя телеканалу ТЕТ

Сергій Притула розповів про інтелектуально-розважальне шоу «Де логіка?»

04.03.2021
об 15:16

9 березня на «Новому каналі» покажуть одразу дві серії інтелектуально-розважального шоу «Де логіка?». За декілька днів до прем’єри ведучий програми нового формату Сергій Притула розповів, чого найбільше боялися зірки та як поводили себе під час зйомок.

 

На прихильників тихих вечорів біля екрану телевізора чекає 15 запеклих протистоянь зірок українського шоу-бізнесу за приз «Залізна логіка». Відомі жінки зіграють проти чоловіків. Навипередки розв’язуючи логічні задачі та виконуючи завдання, вони спробують з’ясувати, чия логіка краща. Зйомки шоу «Де логіка?» вже відбулися, а програми змонтовані та чекають на свій ефірний час. Ведучий, поки лишається декілька днів до прем’єри, продовжує підігрівати інтерес до нового телепродукту й згадує, як працював у студії з госттями.

«Моєю основною задачею було втримувати гравців у тонусі і змушувати їх перемкнутися з режиму «о, Боже, всі подумають, що я тупий/тупа» на режим «дідько забирай, це лише весела гра, потрібно видихнути й отримати від цього задоволення! Проте траплялися такі випадки, коли деякі гравці свою кволу гру намагалися компенсувати тим, що починали тролити суперників. Однак хороший тролінг може бути тільки тоді, коли ти добрий і розслаблений, а коли ти злий, знервований, твій тролінг скочується у відверте хамство. І такі випадки мали місце на знімальному майданчику», – пригадав знімальний процес телеведучий СЕРГІЙ ПРИТУЛА.

 

Нагадаємо, «Де логіка?» – шоу для сімейного перегляду чи для перегляду у колі друзів. Там є завдання різних рівнів складності, тож усім буде комфортно.

«Хто дивитиметься шоу, сподіваюся, оцінять роботу редакторів «Нового каналу», які створили одне з небагатьох шоу за останні 10 років, яке не лише розважає, а й містить немалу інтелектуальну складову», – резюмував СЕРГІЙ ПРИТУЛА.

 

9 березня Новий канал покаже відразу два прем’єрні випуски шоу «Де логіка?» – о 19:00 та о 20:00.

 

Джерело: Пресслужба «Нового каналу»

Читайте також:

Новини

«Новий канал» знімає гумористичне інтелектуальне шоу «Де логіка?»

Загадками, ребусами та завданнями на логіку зіркових гостей у новому шоу перевірятиме ведучий Сергій Притула. Побачити, наскільки кмітливими та ерудованими є представники шоу-бізнесу глядачі «Нового каналу» зможуть вже навесні.

20.11.2020
об 13:16

Новини

Творці шоу «Де логіка?» розповіли про моменти, які лишилися за кадром

Ламався «кран», виходили з ладу кнопки, а учасники просили підказати. Все це лишилося за кадром, але поки відзняті програми готуються до ефіру його творці радо згадують і розповідають, як відбувалися зйомки і що глядач точно не побачить на екрані.

20.01.2021
об 17:44

Новини

ТОП-3 причини ввімкнути шоу «Де логіка?»

9 березня на українських глядачів чекає прем’єра інтелектуально-розважальне шоу «Де логіка?». Його формат поєднує гумор і ребуси.

08.02.2021
об 13:19