Трейлери та відео

Драма «Кріпосна. Жадана любов»: Історія кохання – зовсім не казка
«Знайду пару коханому»: на телеканалі СТБ стартує новий серіал

Сергій Притула розповів, чому йому подобається озвучувати анімацію

28.10.2020
об 18:17

У планах ведучого – співпраця зі студіями озвучування, тож його голосом заговорять ще кілька персонажів.

Сьогодні відзначають Міжнародний день анімації, і відомий український ведучий Сергій Притула, який неодноразово дарував голос героям мультфільмів,  розповів про враження від озвучування анімаційних персонажів та як на його голос у мультиках реагує донька.

Сергій Притула зізнався, що від озвучування мультиків він отримує неабияке задоволення.

 «Мультики озвучую з величезним задоволенням. Це така розкішна штука, можливість залишити свій слід в історії. Деякі мультфільми я озвучував, коли ще в мене не було доньки. А зараз передивляємося їх разом, і мала сміється, тому що там, наприклад, кролик Бігфут та інші герої говорять татовим голосом», – розповів СЕРГІЙ ПРИТУЛА.

Його голосом говорить кролик Сніжок в обох частинах мультика «Секрети домашніх тварин», який мав шалений успіх у глядачів, а також  Нестор Літописець в українському мультфільмі «Викрадена принцеса: Руслан і Людмила» та троль Орм у «Сніговій Королеві».

 Припиняти співпрацю зі студіями озвучування український ведучий не планує. 

Джерело: пресслужба Нового каналу

Читайте також:

Новини

Екс-учасники «Танців з зірками» повернуться, щоб запалити паркет

Сьогодні на глядачів каналу «1+1» чекає особливий випуск «Танців з зірками». На паркет вийдуть не пари, а тріо. До кожного дуєту приєднаються зіркові учасники минулих сезонів. Ми вже знаємо, який склад тріо буде в 9 епізоді, а на балконі їх зустрічатиме Олексій Потапенко з сином Андрієм.

25.10.2020
об 13:49

Статті

5 фільмів, заснованих на історіях успіху реальних людей

Перед початком нового робочого тижня варто не тільки добре відпочити, а й подивитися кіно для натхнення на успіх та продуктивність, яких ми всі прагнемо. Отже, пропонуємо добірку фільмів, які експерти Американської кіноакадемії вважають найкращими у жанрі байопіків.

25.10.2020
об 18:48

Новини

Розмова двох режисерів в очікуванні шорт-листа на «Оскар»

Напередодні оскарівських перегонів режисер монтажу та продюсер Атанас Георгієв та режисер Роман Бондарчук зустрінуться на DOCU/PRO talk та відверто обговорять питання, пов’язанні з нововведеннями премії.

27.10.2020
об 16:29

Новини

Рой Андерссон: «Жартувати про елементи повсякденності, на табуйовані теми – це цікаво»

Шведський режисер Рой Андерссон розповів про своє становлення, чому обрав кар’єру в кіногалузі, а не живописі, торкнувся теми віри й забобонів, а також про відчуття суму через отримання нагород і не тільки.

28.10.2020
об 16:11