Трейлери та відео

Драма «Кріпосна. Жадана любов»: Історія кохання – зовсім не казка
«Знайду пару коханому»: на телеканалі СТБ стартує новий серіал

Сергій Притула, Олександр Педан і Олег Кензов розповіли про своє батьківство

21.06.2020
об 10:09
Сергій Притула, Олександр Педан і Олег Кензов розповіли про своє батьківство

Цієї неділі, 21 червня, у татусів «професійне» свято – День батька. З цієї нагоди ведучі «Нового каналу» Сергій Притула, Олександр Педан і Олег Кензов розповіли, як їх змінило народження дітей.

Олександр Педан, ведучий реаліті «Екси»:

– Батько – це найголовніша місія, яку я зараз виконую. Намагаюся дати дітям якомога більше досвіду, уваги, тепла. Як відомо, більшість наших проблем родом з дитинства: від того, що людину в дитинстві недолюбили або не дали достатньо уваги. Діти дали мені величезну мотивацію в житті. Все, чим я зараз займаюся, роблю не для себе, а для щасливого майбутнього сина і доньки.

Сергій Притула, ведучий шоу «Діти проти зірок», «Хто зверху?» «Вар'яти-шоу»:

– Поява дітей автоматично розвиває у тобі терплячість та наполегливість. Ну, і ще трошки «мімімішність» (усміхається). А от строгість у вихованні залежить не від ґендеру, а від поведінки. Коли Дмитрові виповнилось 2-3 роки, якісь зауваження були ідентичні тим, які зараз робимо Соломії. Звісно, що на даному етапі до Дмитра я більш вимогливий – хлопцеві 11 років. Це вже той вік, коли багато моментів у поведінці, в побуті, у розподілі власного часу мають бути ініційовані ним, а не дорослими.

Олег Кензов, ведучий реаліті «Кохання на виживання»:

– Після народження доньки я став надто сентиментальним. Кожного разу, коли бачу її, «пливу» від щастя. Вона для мене найкрасивіша. Евеліна – дуже творча дівчинка. Зараз посилено займається гімнастикою, малюванням. Я беру її на концерти, вона танцює зі мною на сцені. Це йде їй на користь. Таким чином я її соціалізую. Після спілкування зі мною вона ще більше розкривається – це я вам говорю як дипломований психолог.

Джерело: прес-служба «Нового каналу»

Фото: Pixabay

Читайте також:

Новини

П’ять вечорів у компанії чоловіків: День третій

На цьому тижні, суспільний телеканал UA:КУЛЬТУРА транслює добірку фільмів про чоловіків. Сьогодні, 17 червня, о 22:10 за програмою французька драма «Аманда».

17.06.2020
об 19:19

Новини

Поспілкуватися з куміром і зробити благодійну справу – Кіану Рівз запрошує на побачення

На сайті аукціону CRGAuction2020 з’явився лот з пропозицією зустрітися із зіркою кіно Кіану Рівзом. Красунчик пропонує придбати 15-хвилинне побачення з ним, яке відбудеться 6 липня о 20:00 у додатку Zoom.

18.06.2020
об 15:12

П’ять вечорів у компанії чоловіків: День четвертий
Новини

П’ять вечорів у компанії чоловіків: День четвертий

П’ять днів на суспільному телеканалі UA:КУЛЬТУРА демонструють добірку фільмів про чоловіків. Сьогодні гладачі зможуть побачити фільм «Життя». Трансляція стрічки розпочнеться о 22:10.

18.06.2020
об 19:12

П’ять вечорів у компанії чоловіків: День п’ятий
Новини

П’ять вечорів у компанії чоловіків: День п’ятий

Сьогодні – останній вечір із п’яти в компанії чоловіків на суспільному телеканалі UA:КУЛЬТУРА. П’ятничним вечором до вашого перегляду пропонується остання стрічка із добірки – смішна і тонка американсьо-італійська комедія 1972 року «Avanti!».

19.06.2020
об 17:51