Трейлери та відео

Драма «Кріпосна. Жадана любов»: Історія кохання – зовсім не казка
«І все буде добре»: благодійний концерт від «Океан Ельзи» на Великдень

Сергій Притула: «Чом би не святкувати 40?»

22.06.2021
об 12:34

Шоумен Сергій Притула 22 червня святкує день народження. Напередодні своїх народин ведучий шоу «Хто зверху?», «Де логіка?» та «Діти проти зірок», що транслює «Новий канал» розповів про те, як відзначатиме ювілей, а ще поділився секретом молодості.

 

Життя у задоволення

«Констатую, що в мене троє чудових дітей, достатньо великий досвід у професійній царині, яким я не лінуюся ділитись, а також певні здобутки у волонтерському середовищі. Минулого року, окрім звичного військового волонтерства, в мене з’явився благодійний фонд, який займається справами невійськового характеру. Це те, що приносить задоволення», – розповів СЕРГІЙ ПРИТУЛА.

 

Плани на наступні 40

 

«Найближче десятиліття я буду займатися політичною діяльністю, а далі – побачимо. Сподіваюся, що десь далеко на пенсії зможу більше часу приділяти бавленню з онуками, аніж займатись чимось таким, що забирає стільки часу, як зараз», – поділився СЕРГІЙ ПРИТУЛА.

 

«Мужики 40 років не святкують»

«Мені казали: «Мужики 40 років не святкують, ти не боїшся?», а я запитував у таких людей: «Чому я маю не святкувати?» Мені достеменно так ніхто й не пояснив, у чому полягає природа цього забобону. А я, відверто, не знаю, скільки мені Господь відміряв. Знехтувати можливістю ще раз зібрати за одним столом людей, яких я люблю, які для мене важливі й близькі, не збираюсь. Я страшенно радий, що на день народження приїдуть усі мої брати та друзі зі всієї України. Буде відносно невелика компанія людей, з якими я хочу розділити ще один чудовий вечір нашого з ними спільного життя», – зізнався ведучий.

 

Секрет молодості

 

«Можливо, через заняття спортом, або ж гени даються взнаки. Чи, наприклад, тому, що я добре їм і ходжу в шапці (сміється). Але, мабуть, найважливіше, що намагаюся викристалізовувати навколо себе позитив. І тут навіть не про оточення. Зараз всюди багато агресії, перепалок, хейту між людьми, а я намагаюся гіперболізувати все добре, що відбувається, або ж ініціювати його. Мене дуже тішить, що це знаходить відгук у людей. Думаю, позитивні емоції дозволяють залишатись, умовно кажучи, молодим. Не знаю, як зовні, але принаймні всередині. Останній рік у мене Patreon №1 в Україні. Щомісяця люди донатять кошти, якими я потім з великим задоволенням допомагаю дитячим будинкам, реабілітаційним центрам, громадським організаціям, що займаються чимось гідним у цьому житті. Круто, коли ти є посередником між бажанням людей допомогти і фінальним результатом», – зазначив СЕРГІЙ ПРИТУЛА.

Редакція VGL cinema приєднується до вітань колег Сергія Притули та бажаємо натхнення на нові проєкти та творчого наснаги для втілення задуманого.

 

Джерело: Пресслужба «Нового каналу»

Читайте також:

Статті

Дні народження зірок Станіслав Щокін

Батьки Станіслава Щокіна грали на сцені театру, тож у дитинстві він часто бував за лаштунками. Коли настав час обирати професію Станіслав прийняв рішення без вагань. Сьогодні він святкує свій день народження, тож поговоримо про фільмографію актора, яка налічує більше 50 ролей у кіно та серіалах.

01.05.2021
об 10:06

Новини

Дні народження зірок: В'ячеслав Ніколенко

Третього травня свій день народження святкує поціновувач урбаністичних пейзажів, актор театру та кіно В'ячеслав Ніколенко. Його туристична мрія – відкрити для себе Нью-Йорк. В одному зі своїх нещодавніх інтерв’ю В’ячеслав зізнався, що особливо його приваблює в цьому місті зелена оаза Центрального парку, що знаходиться посеред «кам’яних джунглів».

03.05.2021
об 10:15

Новини

Дні народження зірок: Михайло Кукуюк

Батьки актори назвали свого сина на честь драматурга і це стало певним відбитком на долі хлопчика, що народився 11 травня й ріс за кулісами одного з театрів Житомира. Син народних артистів України в досить ранньому віці почав виходити на сцену, втілюючи різних персонажів. Звісно, в майбутньому він обрав професію актора, в творчому доробку якого наразі більше сотні ролей. І сьогодні цьому артисту, музиканту та телеведучому Михайлу Кукуюку виповнюється 47 років.

11.05.2021
об 12:11

Новини

Дні народження зірок: Сергій Куда

У дитинстві український актор Сергій Куда мріяв стати моряком, натомість обрав професію артиста, яка подарувала йому амплуа копа. Наразі Сергія найбільше пізнають саме за образ поліцейського Антона Шеремета із серіалу «СуперКопи». Сьогодні актор святкує свій день народження, тож згадаймо, в яких серіалах ми ще могли бачити Сергія на екрані.

12.05.2021
об 11:36