Трейлери та відео

Драма «Кріпосна. Жадана любов»: Історія кохання – зовсім не казка
«І все буде добре»: благодійний концерт від «Океан Ельзи» на Великдень

«СЕКС, ІНСТА і ЗНО»: Почути голос покоління Z

15.07.2020
об 12:15
«СЕКС, ІНСТА і ЗНО»: Почути голос покоління Z

13 липня стартували зйомки першого українського серіалу про покоління Z, створений спеціально для  VOD-платформи. Історія, яку буде екранізувати команда 1+1 Digital Studios, про світ сучасних підлітків та їхніх проблем.

В центрі подій – четверо персонажів та їхні найближчі друзі, в котрих, окрім класичних проблем generation Z, ще й іспити на носі. Основні події розгортаються під хіти Макса Барських, який є одним із виконавців, хто представляє голос нового покоління.

«Історія про підлітків, стривожених прийдешнім ЗНО, відразу звабила мене своєю чесністю та спробою поговорити з глядачем на серйозні теми – але легко, без зайвого пафосу і з гумором. Коли я прочитав сценарій, то відразу ж стривожився і сам, тому заздалегідь попередив всіх учасників знімального процесу: головне не зіпсувати цю історію. Серіал обіцяє бути захоплюючим, смішним та провокувати у глядача цілий спектр емоцій та відчуттів. Тому мені здається, дивитись його треба буде обережно: є величезний ризик закохатись у головних героїв», – каже  Антоніо Лукіч, режисер «СЕКС, ІНСТА і ЗНО». 

У ролях знялися як студенти КНУТКТ ім. І. Карпенка-Карого – Ганнуся Ярмоленко, Андрій Максимов, Соня Слюсаренко, Каріна Черчевич, Віталій Зелений, Любава Шокля, Юрій Рекс та Григорій Наумов, так і добре знайомі імениті акторки Наталія Васько та Ірма Вітовська. Покоління Z потішить камео Insta-кумирів Ірини Кудашової (серіал “Школа”) та Юлії Гамалій (гурт Open Kids).

Створений спеціально для онлайн-платформи, серіал буде максимально реально, місцями жорстко і без «фільтрів» показувати, як і чим живе покоління Z, а речі називатимуться своїми іменами без цензури. Це дає можливість зберегти індивідуальність героїв та донести потрібні меседжі аудиторії – підліткам, їхнім батькам, педагогам. 

«Ми прагнули створити серіал про проблеми підлітків, їхні страхи, істинні приховані бажання і невпевненість у всьому. Коли працювали над форматом і ідеєю, ми провели безліч інтерв'ю з підлітками, щоб дізнатися про те, що насправді є для них проблемами, і вклали це до сюжету та характерів героїв. Тому у стрічці буде багато реальних історій, які нам довірили 16-річки. Це буде чесна, відверта і багато у чому дуже смішна розповідь про дорослішання в Україні» — говорить керівниця 1+1 Digital Studios Ірина Никончук. 

Старту зйомок передувала соціальна акція, проведена для того, аби привернути увагу до проблем ы хвилювань старшокласників та випускників шкіл. В неділю 12 липня у Києві відбулося декілька мовчазних демонстрацій підлітків у медичних масках, хрест-навхрест заклеєних чорним скотчем. У руках вони тримали картонні таблички з написаними від руки маніфестами про те, що їх хвилює більше за все, а також загадковим підписом  @sex_insta_zno. За цим підписом всі бажаючі могли відшукати в Instagram однойменну сторінку з інтригуючим контентом. Ця акція – сигнал про невирішену проблему поколінь і про те, що голос нового –Z – часто лишається без уваги. 

«Наші підлітки сьогодні теж мають свій голос і, незважаючи на більшу свободу, яку вони нині мають, вони ще стикаються із тиском, нерозумінням, несприйняттям і нав’язуванням їм неприйнятних для них поглядів на світ. Тим не менш, їхній голос сьогодні – це голос нашого майбутнього. А отже варто не заперечувати, ігнорувати чи боротися, а спробувати почути, розібратися та зрозуміти. Що ми і спробували зробити у нашому серіалі», – каже директорка 1+1 Digital та Інновації, головна продюсерка серіалу Анна Ткаченко. 

Прем’єра серіалу «СЕКС, ІНСТА і ЗНО» очікується на 1+1 video восени 2020 року і він буде доступним глядачам за підпискою. Передпродаж за спеціальною early bird ціною розпочнеться в середині жовтня. 

 

Джерело: прес-реліз «1+1»