Трейлери та відео

Драма «Кріпосна. Жадана любов»: Історія кохання – зовсім не казка
«І все буде добре»: благодійний концерт від «Океан Ельзи» на Великдень

Саундтрек до веб-серіалу FAKE написала Jerry Heil

17.07.2020
об 17:18

27 липня «Новий канал» презентує веб-серіал FAKE на своїй YouTube-сторінці. За 10 днів до прем’єри українська співачка Jerry Heil вирішила представити свою нову пісню #БЛОГЕР, яка стала саундтреком до комедійного серіалу. У тексті треку артистка чесно розповіла про свою залежність від Instagram та обстібала всіх, хто живе у фейковому світі.

Трек #БЛОГЕР Jerry Heil написала ще два роки тому. Саме з нього і розпочалася кар’єра співачки як авторки власних пісень. До того Jerry Heil записувала успішні кавери на відомі хіти, які подобались її підписникам, проте суперечили правилам YouTube щодо авторських прав. Тож сторінку дівчини видалили разом зі всім її творчим доробком на той час. Друзі ж вже давно заохочували співачку писати власні треки й в Jerry Heil це вийшло.

«З одного боку, #БЛОГЕР – висміювання людей, які живуть для інсти. Це не обов’язково блогери! Можуть бути також люди, які надивилися на картинки лакшері та збожеволіли. Про залежність від речей, статусу і зовнішньої оцінки. З іншого боку — це висміювання стереотипу, бо я як блогер знаю цю кухню зсередини. І знаю, що не всі блогери такі. Багатьох дійсно не соромно назвати інфлюенсерами. Ці люди впливають і на позитивні зміни в світі. Це — сучасні представники ЗМІ. І багато з них дбають про наслідки своїх вчинків. Тому текст #БЛОГЕР – це стьоб моїм голосом, та не від мого імені. Я ржу з залежності, яка є і навіть в мене. Я сміюся з бажання отримати новий телефон заради визнання», – розповідає JERRY HEIL.

Саундтрек #БЛОГЕР створений у формі репу, що дуже незвично для Jerry Heil.

«Не знаю, чому не заспівала, а (нехай пробачать мені всі репери на цій планеті) зачитала, — просто відчула. Трек створений на емоціях і відчуттях», – каже співачка.

Можливо, трек #БЛОГЕР так і не почув би ніхто, окрім друзів Jerry Heil, якби не «Новий канал». Загорівшись ідеєю випустити свій перший комедійний серіал про інсталайф, творці FAKE шукали легкий та ритмічний трек з правильним соціальним посилом. Важливо розуміти, що потрібно жити справжнім життям щодня і бути собою, а не губитись у фільтрах Instagram, які часто роблять нас штучними та не природніми.

«Кілька тижнів пробувала записати трек в студії, але конкретно ті люди не могли відтворити саунд, який я намітила в голові. І тоді я охолола. А далі — злякалася за реакцію на мову. І все. Так трек пролежав «в столі» близько двох років. І ось мені пишуть з «Нового каналу», що потрібен трек про блогера. Серце одразу тьохнуло. Я попросила ТЗ: перелік болісних тем, які мають бути переліченими в пісні. Надсилають! А там — ледь не слово в слово усе, про що я написала у треку #БЛОГЕР. Серце забилося, як навіжене. Стало ясно, чому пісня не повинна була вийти тоді, чому одразу не виходило. Вона чекала цього моменту. «Новий канал» запитав мене, чи зміню я мову треку. Відповіла, що ні. Він був створеним таким. Для себе вирішила, що це данина тому чудесному дню, коли видалення каналу поділило моє життя на до та після, відкрило мені дорогу до себе і змусило писати СВОЄ», – коментує Jerry Heil.

Jerry Heil не боїться висміювати інстаграмерів, бо не приховує, що  і сама цим грішить. Проте артистка впевнена, що соціальні мережі можна використовувати і для хороших цілей. Лише нам обирати, як ставитися до Instagram та будувати своє «я» у його реаліях.

«Я ржу з несвідомих сексистських міркувань багатьох: мовляв, от були би в мене груди більші, як у Насті Івлєєвої, і ноги довші, як у Регіни Тодоренко, — тоді би я мала успіх! Або тоді би була достойна хлопця «рівня» Елджея. У людини розвивається відчуття меншовартості — порожнеча, яку вона або починає наповнювати речами, або намагається виправити операціями, або обирає шлях найменшого спротиву: спитися і депресувати. Хоча, насправді, красиві картинки могли б стати мотивацією. Лише перед цим треба запитати себе, а чи справді хочеш саме цього. Коли ж досягаєш – приділити час, щоб покайфувати від отриманого. Наразі основний тренд — щирість та природність. Хочеш популярності, а живеш в селі? Ну і супер. Бери будь-який телефон і просто показуй своє СПРАВЖНЄ життя. Врятуй всіх! Розбав цю солодку картинку трушністю, поки нас не знудило», – надихає співачка.

Послухати саундтрек можна тут.

Джерело: Пресслужба «Нового каналу»

Читайте також:

Фоторепортаж зі знімального майданчику веб-серіалу FAKE
Новини

Фоторепортаж зі знімального майданчика веб-серіалу FAKE

На початку червня медіахолдинг StarLightMedia почав зйомки свого першого комедійного веб-серіалу під назвою FAKE, прем’єра якого на офіційній YouTube-сторінці «Нового каналу» вже скоро.

17.06.2020
об 16:28

«Великі українці»: Сповідь «вічного єретика» і сонячного бунтаря
Новини

«Великі українці»: Сповідь «вічного єретика» і сонячного бунтаря

Канал UA: КУЛЬТУРА продовжує показ серії фільмів «Великі українці». Протягом п’яти вечорів на цьому тижні канал транслюватиме стрічки про митців, чия творчість стала знаковою для української культури.

14.07.2020
об 19:29

Новини

Рейтинг найпопулярніших стрічок українського прокату

Другі вихідні поспіль, дотримуючись інструкцій МОЗ, українці можуть відвідувати кінотеатри. За результатами минулого вікенду, в лідерах переглядів опинились: кінокомікс, бойовик та трилери. А ось мультфільми навіть не увійшли до першої п’ятірки рейтингу популярних фільмів. Загалом, за минулі вихідні кінозали змогли заробити на 18% більше, ніж за попередні.

15.07.2020
об 13:16