Трейлери та відео

Драма «Кріпосна. Жадана любов»: Історія кохання – зовсім не казка
«Знайду пару коханому»: на телеканалі СТБ стартує новий серіал

Сані та букет із мильних квітів: Леся Нікітюк про незвичайні новорічні подарунки

29.12.2021
об 15:38

Ведуча Нового каналу зробила подарунок українським стартаперам – у своїх соцмережах вона безкоштовно розповідає про товари блогерів-бізнесменів. Деякі з них дивують, деякі вражають до глибини душі. Коли Леся Нікітюк оголосила про новорічну акцію на підтримку малого бізнесу, вона навіть уявити не могла, скільки людей захоче надіслати їй свої товари для оглядів у соцмережах. 

Щодня ведуча шоу «Хто зверху?» і реаліті «Пара на мільйон» на Новому каналі отримує в середньому по 100 посилок і до ночі знімає розпакування, щоб встигнути все показати.

«Новорічний настрій у мене зꞌявився тоді, коли я вигадала цю акцію. Відчула, що вона значуща і я щось роблю для людей. Чого тільки не надсилають — була навіть заговорена на удачу свічка. Я її запалила і від запаху знепритомніла! Надіслали дуже смачне шоколадне масло, як у дитинстві. Будиночок із пряників, різні види декору — ручна робота, все дуже гарне. Всі ці речі дуже прикольні. Деякі я залишаю собі, деякі дарую рідним та близьким» - розповіла Леся.

Нещодавно Нікітюк прикрасила свій підꞌїзд речами, які їй надіслали стартапери. Наприклад, поставила букет квітів з мила — тепер там завжди приємно пахне. А новорічні іграшки тішать око.

А дещо, наприклад, деревꞌяні санчата, Леся залишила батькам.

«Люди такі листи пишуть, що я сиджу і плачу: «Тато робить санки, руки у нього золоті, але тут санки нікому вже не потрібні, всі купують китайські пластмасові. А у нас велика сімꞌя, тож тато постійно на заробітках». Це ранить у саме серце. А санки дійсно класні, вони такі легкі, у сто разів зручніші за китайські. Навіть казкові дизайни всілякі є. Але вони дорожчі за китайські, адже робляться з дерева, тому їх і не поспішають купувати. Після мого огляду, до речі, кілька санок все ж таки замовили» - розповіла ведуча.

Джерело: Новий канал

Читайте також:

Новини

Як обрати новорічні подарунки: поради від Притули

Напередодні свята Святого Миколая, ведучий шоу "Хто зверху" Сергій Притула розповів про те як обирає новорічні подарунки своїм дітям та згадав, що сам знаходив під подушкою та ялинкою.

18.12.2021
об 15:38

Новини

Телепрем'єра комедії «Скажене весілля-3»

У третій частині події розгортаються через чотири роки після останнього «Скаженого весілля». Одружуватися планує наймолодший з родини Середюків – Захар. Його обраниця – дочка циганського барона Рада. Хоча батько Захара поклявся цього разу не псувати весілля, і невістка йому до вподоби, але спокійне свято – не в традиціях Середюків.

28.12.2021
об 11:22