Трейлери та відео

Драма «Кріпосна. Жадана любов»: Історія кохання – зовсім не казка
«І все буде добре»: благодійний концерт від «Океан Ельзи» на Великдень

«Сам під землею»: Володимир Дантес про свій найгірший Новий рік

01.01.2022
об 11:13

У таксі в заторі, в літаку, на роботі, сам удома – це не найгірші варіанти, як можна зустріти Новий рік. Під час зйомок проекту Improv Live Show, який покаже Новий канал у новому, 2022 році, артист Володимир Дантес згадав «яскравішу» історію святкування.

За лаштунками Improv Live Show артист Володимир Дантес  згадав, як у Новорічну ніч працював у сфері обслуговуючого персоналу. Новий рік зірці довелося зустрічати у крихітній кухні в підвалі.

«Це трапилося в Харкові у 2006 році. Працював із друзями у заміському готельно-ресторанному комплексі. Товариші були аніматорами, а я співав кавери. Мій виступ закінчувався о 23:50. Оскільки я вважався обслуговуючим персоналом, то не міг бути разом із гостями. Друзі в цей час розважали народ, а я чекав на свій наступний вихід о 00:10. Протягом 20-ти хвилин чув, як люди веселяться, кричать, сміються, запускають феєрверки. А я сидів сам під землею з газованою водою в руці. Тоді пообіцяв собі, що ніколи в житті більше не буду так зустрічати Новий рік» - поділився Дантес.

 

Джерело: Новий канал

Читайте також:

Новини

Студія Sony Pictures обрала українського Людину-Павука

Гадаєте, Людину-Павука звати Пітер Паркер і ви знаєте про улюбленого павука все? А що, якщо у кожному Всесвіті є свій супергерой? Студія Sony Pictures вирішила пофантазувати, якби ми опинилися в альтернативному Всесвіті, хто міг би отримати звання Людини-Павука та нести поважну місію супергероя в Україні?

25.12.2021
об 11:56

Новини

«Олів‘є ми готували по 2-3 дні»: Маша Єфросініна про Новий рік

Вже зовсім скоро 2021 рік зміниться на новий 2022. Нині всі у передноворічних клопотах. Що приготувати? Де і з ким святкувати? Зірки не є виключенням, вони так само, як і всі, чекають на новорічну ніч. Хтось, щоб плідно попрацювати, а хтось, щоб відпочити.

29.12.2021
об 17:21