Трейлери та відео

Драма «Кріпосна. Жадана любов»: Історія кохання – зовсім не казка
«І все буде добре»: благодійний концерт від «Океан Ельзи» на Великдень

Руслан Сенічкін святкує «робочий» ювілей

27.08.2020
об 17:38

Український телеведучий, шоумен та кулінар Руслан Сенічкін відзначає 10 років в ефірі «Сніданку з 1+1». На цей невеличкий ювілей колеги влаштували ведучому сюрприз з подарунками та привітаннями.  А вже найближчим часом у соцмережах з’являться маски на честь ювіляра.

Десять років тому, 26 серпня кандидатуру Руслана Сенічкіна було затверджено на роль ведучого ранкового шоу. За цей час він закохав у себе мільйони глядачів і вони ласкаво його називають «пандою». Свою схожість з милим ведмедиком Сенічкін не раз демонстрував. У соцмераж пишуть, що Сніданок впізнають по бороді. За цей час Руслан став справжнім народним героєм і задав моду на бородатих телеведучих.

«Більше 10 років тому я вирішив, що ніколи більше не буду працювати на телебаченні, тому пішов на радіо і будував свої плани. Потім вирішив все таки ризикнув піти на проби Сніданку 1+1. З 3-й спроби я дійшов на кастинг і, як ви зрозуміли, пройшов його. По початку було важко: просто три безсонні місяці. Але я розумів, що це буде крута команда», - сказав колегам РУСЛАН СЕНІЧКІН.

Привітати першою та вручити подарунки довірили Людмилі Барбір. Разом з Русею вони працюють в прямому ефірі програми 7 років. Люда вручила співведучому витвір мистецтва — картину із зображенням панди на золотому фоні від українського художника Alexander Dets. Від художника Руслан також отримав ще арт-футболку. На ній зображена панда, яка тримає у руках торт з портретом ведучого. Це свого роду алюзія на фото Сенічкіна з тортом у формі панди.

Поздоровлення Сенічкін приймав на день народження шефа Сніданку Юлії Жмакіної.

«Руслан, з тобою ми вже 10 років пліч-о-пліч. Спасибі за все те, що сталося за цей час разом і твою роботу. Ти такий один, як інші канали не намагалися повторити твій образ в своїх ефірах. Просто неможливо скопіювати те, що у тебе всередині — твою душу та добре серце», - зазначила ЮЛІЯ ЖМАКІНА.

Також Колеги підготували Сенічкіну колекцію старих фотографій — найяскравіших спогадів з тележиття зірки. І пообіцяли виконати його дитячу мрію — спробувати себе водієм тролейбуса. Для глядачів теж приготували приємний сюрприз — арт-одяг із зображенням улюбленої тварини Руслана — його будуть розігрувати на сторінці Сніданку. Окрім цього, відчути себе ведучим-пандою тепер зможе кожен. Вже найближчим часом в інстаграм з’явиться маска «Панда Сенічкін» - вона буде мати різні фільтри – вуха панди звичайної та з бородою як у Руслана.

Джерело: пресслужба «1+1»

Читайте також:

Новини

Комедійний серіал «Тато Ден» незабаром покажуть в ефірі «1+1»

Серіал про кохання, що перевертає життя та плани догори дриґом стартує на каналі «1+1» вже наступного тижня.

23.07.2020
об 14:15

Новини

Телеканал «1+1» до свого 25-річчя знімає документальний фільм

У 2020 році каналу «1+1» виповнюється 25 років. Чверть століття національний мовник інформує своїх глядачів про важливі події та розділяє з ними знакові моменти. Спеціально до ювілею, «1+1 Продакшн» працює над фільмом «1+1. 25 років», в якому глядачам покажуть, як змінювалась країна, а разом з нею й телеканал, а також нагадають про улюблені тв-проєкти, з яких починались «Плюси».

20.08.2020
об 16:23

Новини

Візуальне оформлення «1+1» стало більш динамічним і сучасним

У День Незалежності України телеканал «1+1» зробив редизайн та представив глядачам оновлене візуальне оформлення ефірної графіки. Такі зміни також є частиною кампанії до 25-річного ювілею, який національний мовник відзначає в цьому році.

26.08.2020
об 12:18