Трейлери та відео

Драма «Кріпосна. Жадана любов»: Історія кохання – зовсім не казка
«І все буде добре»: благодійний концерт від «Океан Ельзи» на Великдень

Розслідування вбивств і складна гама почуттів: на каналі «Україна» прем’‎єра детективу «Консультант»

13.04.2020
об 11:49

У понеділок, 13 квітня, о 21:00 на телеканалі «Україна» відбудеться прем’‎єра детективної мелодрами «Консультант». 16-серійний фільм спільного виробництва компанії Star Media і каналу «Україна» розповість 8 заплутаних історій з неординарним підходом до їхнього розслідування.

Суперкриміналіста Бориса Крилова називають сучасним Шерлоком Холмсом. Використовуючи оригінальні та часом парадоксальні методи роботи, він розкриває найбільш заплутані злочини. Однак справжнім випробуванням для нього стає розслідування загибелі свого батька. Офіційна версія – звичайна аварія, водій вантажівки заснув за кермом. Сам Крилов отримав у ДТП важкі травми, а його батько загинув на місці. Крилов впевнений, що сталося добре сплановане вбивство. Працюючи в поліції консультантом, він стикається з коханням усього свого життя – колись його студенткою, а зараз керівником слідчої групи Анною Воскресенською. Більше 10 років тому у них був роман, але зрада зруйнувала стосунки закоханих. Анна сама виховує сина, взаємини з ним – її найболючіше місце. Розслідуючи злочини і розшукуючи злочинців, криміналісти стикаються з таємницями минулого й усвідомлюють, що їхні почуття все ще живі. 

Головну роль – суперкриміналіста Крилова – зіграв актор Олексій Морозов, відомий за серіалом «Специ». За словами режисера-постановника Олега Туранського, у кожних двох серіях «Консультанта» розкривається новий злочин, які весь час будуть тримати глядачів в інтризі.

«Особливу увагу наші слідчі приділяють деталям, пов’‎язаним з психологією, логікою вбивств. Збираючи докази на місці злочину, методом міркувань і дедукції вони приходять до логічного висновку, але бувають настільки парадоксальні випадки, коли саме нестандартна призма мислення Крилова дозволяє розв’‎язувати такі кейси, – каже режисер. – І, звичайно, ми стежимо за взаємовідносинами між головними героями – Анни з сином, з чоловіком, якого вона любить, з тими, хто виявляє до неї симпатію. Тож глядачі будуть з інтересом спостерігати за її особистим життям на фоні детективних розслідувань».

Акторка Аліна Сергєєва, яка виконала роль Анни Воскресенської, зізнається, що її героїня дуже непроста. При підготовці до ролі вона зустрічалася з двома слідчими і була присутня на допиті потерпілої людини.

«Мені було важливо побачити, як слідчий заходить у приміщення, як розташовується на місці допиту, тримає ручку, дивиться на всі боки. Яка у нього жестикуляція, артикуляція, міміка. Він ставить питання, які, як часом здається сторонній людині, зовсім не відносяться до справи. Наприклад, чи був у цей день дощ. Насправді, всі ці деталі мають значення. Найскладніше мені давалися сцени в кабінетах, де йде слідча рутина: допити, вивчення матеріалів, наради... Коли мені потрібно дивитися в протокол і дуже сильно цікавитися матеріалом, який витягли з-під нігтів жертви, вивчити хімічний склад, відстежити місцезнаходження людини в конкретний час. Такі формальні речі, які присутні в роботі слідчого. А я як актриса звикла до того, що в сценах є якісь людські взаємини, це моя територія і я розумію, що з цим робити. Дуже допоміг мені в цій роботі наш режисер, він підказував і не дав ударити лицем у болото», – посміхаючись, розповідає Аліна Сергєєва.

Також у детективі знялися Павло Вишняков, Елізар Назаренко, Олексій Нагрудний, Дмитро Соловйов, Артур Логай, Анна Ареф’‎єва, Олеся Жураковська, Ігор Портянко, Павло Харланчук та інші актори.

Творці багатосерійного фільму залучали криміналістів і на етапі сценарію, і безпосередньо до зйомок, які підказували нюанси в роботі слідчих і стежили за правильністю їхнього відображення на екрані. Деякі серіальні історії збігаються з реальними кейсами, які розслідували київські оперативники.

Дивіться прем’‎єру 16-серійного детективу «Консультант» у понеділок, 13 квітня, о 21:00 на телеканалі «Україна».

Читайте також:

Новини

Прем'єра стрічки "Сторонній" Дмитра Томашпольського відбудеться на фестивалі HÕFF

Європейська прем’єра фільму Дмитра Томашпольського «Сторонній» відбудеться на Haapsalu Horror and Fantasy Film Festival (HÕFF), який створює команда фестивалю «класу А» Tallinn Black Nights Film Festival.

10.03.2020
об 09:34

Новини

Ліда Таран та Здійсни мрію презентували тизер фільму про космічну місію Промінь мрій

Промінь мрій підтриманий NASA буде показаний в документальному фільмі

12.04.2020
об 11:31