Трейлери та відео

Драма «Кріпосна. Жадана любов»: Історія кохання – зовсім не казка
«І все буде добре»: благодійний концерт від «Океан Ельзи» на Великдень

Розпочато фільмування телестрічки «Хазяїн» за мотивами комедії Івана Карпенка-Карого

15.09.2021
об 11:53

Творці проєкту обіцяють, що глядачі телеканалу «1+1» побачать 4-серійну адаптацію однойменної соціальної комедії класика української літератури Івана-Карпенка Карого «Хазяїн» навесні 2022 року. Нещодавно телепроєкт став переможцем конкурсу соціально вагомого контенту Pitch UA 3. Авторка ідеї адаптації класичного твору до сучасних реалій – Валентина Руденко, режисер-постановник – Тарас Ткаченко, а головну роль у стрічці виконає Богдан Бенюк.

Класичну історію стосунків батьків і дітей розкажуть на сучасний лад, адже багато проблем нині такі ж актуальні, як і в ХІХ столітті. За сюжетом мінісеріалу після повернення додому з навчання у Гарварді дівчина Соня намагається зрозуміти методи роботи відомого і впливового батька і відкриває для себе багато неприємного. Вихована в любові та повазі до батьків, вона не відразу наважується піти проти інтересів свого батька. Однак врешті-решт вступає з ним у відверте протистояння та буде виборювати справедливість. Її конфлікт із Терентієм Пузирем поглиблюється ще й через те, що Соня не приймає нав’язаного нареченого, якого для неї вибрали без її згоди. Натомість Терентій Пузир – сучасний доларовий мультимільйонер, власник аграрного холдингу, вважає себе «хазяїном» краю і людських доль. Він маніпулює та залякує людей, бо прагне зберегти свій вплив і примножити статки, і вперто продовжує зберігати вірність своїм старим підходам, попри те, що світ навколо змінюється. Пузир не помічає, що оточив себе такими ж безпринципними людьми, як і він сам, які у будь-який момент готові зрадити його. Та чи зрозуміє він свої помилки вчасно і чи зможе змінитися – глядачі дізнаються вже незабаром.

«Земля, любов і родина – це «три кити», на яких споконвіків стояла Україна, і це – вічна історія. Твір Івана Карпенка-Карого саме про це, але наш «Хазяїн» буде близький усім, незалежно від національності чи покоління, адже фільм дуже осучаснений, адаптований до сьогодення. На перший план ми висунули взаємостосунки батьків і дітей тому, що у кожного покоління свій погляд на речі. Мені здається, у нашому сценарії нам вдалося знайти точки доступу до цих вічних цінностей у сучасному світі», – розповіла авторка ідеї «Хазяїна» та креативна продюсерка ВАЛЕНТИНА РУДЕНКО.

До виконавця головної ролі Народного артиста України Богдана Бенюка приєднаються Народна артистка України Ольга Сумська, а також Валентина Сергєєва, Катерина Алексєєва, Олег Іваниця, Сергій Жданов, Борислав Борисенко, Ілля Пономаренко, Альберт Малик та інші.

Над виробництвом телепродукту працює «Основа Фільм Продакшн» на замовлення телеканалу «1+1» та платформи онлайн-телебачення Київстар ТБ.

 

Джерело: Пресслужба телеканалу «1+1»

Читайте також:

Новини

На 78-му Венеційському кінофестивалі відбулася світова прем'єра драми «Відблиск» режисера Валентина Васяновича

За 30 років Незалежності України "Відблиск" є другою стрічкою українського режисера, яка бере участь в основному конкурсі Венеційського кінофестивалю — вперше за 29 років після фільму "Чутливий міліціонер" Кіри Муратової (1992). Драма Валентина Васяновича претендує на здобуття головної нагороди фестивалю – "Золотого лева".

09.09.2021
об 14:36

Новини

Стоп-знято: Історія батьківства «Заморожене добро»

Днями у Карпатах завершився період фільмування стрічки режисерки Анни Маліжевської «Заморожене добро».

13.09.2021
об 17:52