Трейлери та відео

Драма «Кріпосна. Жадана любов»: Історія кохання – зовсім не казка
«І все буде добре»: благодійний концерт від «Океан Ельзи» на Великдень

Розпочалися зйомки мелодрами «Добре Серце»

17.11.2021
об 12:19

Юна Кіра працює у магазині квітів. Вона рано втратила матір, з близьких людей у неї — лише старенька вчителька та коханий хлопець Максим. Доля приготувала Кірі серйозні випробування: розчарування, зради та втрати. Чи зможе героїня віднайти сенс життя?

 

FILM.UA Group та канал «Україна» працюють над спільним проєктом — чотирисерійною мелодрамою «Добре серце». Сьогодні розпочалися перші зйомки. За традицією, команда розбила тарілку.

 

«Наш фільм про добре серце. Тут немає закручених перипетій, нервових розривів, пристрасних вибухів та пожеж, тут все зав'язано саме на серці — сильних та всім зрозумілих емоціях. Дуже насичений сюжет — з обманами, таємницями та важким вибором» -розповідає режисерка-постановниця Аліна Чеботарьова.

 

У головних ролях: Анна Міклош, Дар'я Донцова, Єгор Козлов, Дмитро Сарансков, Вероніка Мішаєва, Сергій Мітрюшин, Ольга Морозова, Євген Лісничий.

 

Оператор-постановник: Костянтин Воробйов.

Продюсери: Вікторія Корогод, Наталія Стрибук, Ірина Черняк, Віктор Мирський, Марина Хрипунова, Ірина Босова, Олена Малкова, Ганна Скок.

Прем’єра серіалу відбудеться на каналі «Україна».

Джерело: FILM.UA Group

Читайте також:

Новини

Про пристрасть, кохання та зраду: вийшов другий тизер до серіалу «Кава з кардамоном»

У грудні відбудеться довгоочікувана прем’єра серіалу «Кава з кардамоном». Цієї зими вас зігріє історична еротична драма про палке кохання, пристрать та зраду. Анна закохалась у вдвічі старшого за неї чоловіка. У ХХ столітті такі почуття приречені і грішні. Чи збережуть герої свою любов?

03.11.2021
об 18:05

Новини

Продовження серіалу «Кріпосна»: Лідія Шефер жива?

1 листопада на телеканалі СТБ відбудеться прем'єра продовження легендарної костюмованої мелодрами ― «Кріпосна. Жадана любов». Центр уваги глядача зосереджений на головному питанні: чи живий Андрій Андрійович Жадан? І поки шанувальники активно висувають свої версії продовження серіалу, актриса Ксенія Мішина інтригує своєю появою в розкішному вбранні поміщиці та жорстокої купчихи. Невже Лідія Шефер жива?

29.10.2021
об 17:59