Трейлери та відео

Драма «Кріпосна. Жадана любов»: Історія кохання – зовсім не казка
«Знайду пару коханому»: на телеканалі СТБ стартує новий серіал

Розкрити таємниця дати прем'єри третього сезону серіалу «Темрява»

27.05.2020
об 11:36

Дата 27 червня 2020 року, коли вийде на потоковому сервісі Netflix заключний третій сезон німецького серіалу «Темрява», вибрана не випадково. Драматичне шоу розповідає історію трьох поколінь чотирьох сімей і демонструє подорожі в часі. І 27 червня в ньому –це день апокаліпсису. Також Netflix представив трейлер до третього сезону, який став хітом серіалу. Про це пише The Hollywood Reporter.

«Ми запропонуємо нашим глядачам відповіді на їх численні запитання і постараємося розплутати історію, що тривала так довго», – обіцяли напередодні роботи над заключним сезоном минулого року творці і шоураннер проекту Баран бо Одар і Янтье Фризе. – «Нам буде важко розлучатися з героями, які стали для нас рідними. Але початок – це кінець, а кінець – початок».

Кадр з серіалу «Темрява»

У трейлері, який з нетерпінням чекали шанувальники драми, показуються головні герої, включаючи Йонаса, Марту (Ліза Викари) і Бартоша (Пол Luks), а також проблеми і питання, з якими їм довелося зіткнутися. Зачіпаються ключові теми шоу, що стосуються долі і свободи вибору. «Чому я тут?» – запитує Йонас. Фанатам нагадують теорію про те, що «Все в житті відбувається циклічно».

Джерело: THR

Читайте також:

Новини

40 років тому у США відбулася прем'єра фільму Стенлі Кубрика «Сяйво»

23 травня 1980 року на екрани Америки вийшов фільм Стенлі Кубрика «Сяйво», знятий за однойменним романом Стівена Кінга. Головні ролі в кінострічці виконали Джек Ніколсон, Шеллі Дюваль та Денні Ллойд. Фільм вважається однією з кращих кінокартин у світі в жанрі психологічного трилера, а сцена, коли Джек Торренс (Джек Ніколсон) виламує сокирою двері у ванну, визнана найстрашнішим моментом в історії кінематографа. Хоча самому Стівену Кінгу стрічка категорично не сподобалася.

23.05.2020
об 10:55

Добірка фільмів про зниклих дітей
Новини

Добірка фільмів про зниклих дітей

Сьогодні Міжнародний день зниклих дітей. Дата 25 травня виникла в результаті резонансної справи. У США в 1979 році по дорозі додому зник 6-річний школяр Евіан Пейтс. Пошуки хлопчика, на жаль, не увінчалися успіхом. Минуло 4 роки і президент США Рональд Рейган оголосив 25 травня Національним днем зниклих дітей, з 2010-го дата стала міжнародною. На тему зникнення дітей часто рефлексують й режисери, тому ми вирішили зробити тематичну добірку фільмів, де ця проблема є основою сюжету.

25.05.2020
об 20:26

Новини

Німеччина: автокінотеатри рулять!

Підбиваючи підсумки касових зборів за вік-енд 14 – 17 травня, можна сказати, що майже вся вона складається і виручки автокінотеатрів, які набрали популярності під час карантину. Стаціонарні кінотеатри оговтуються після вимушеного двомісячного простою і поступово починають відновлювати свою роботу.

26.05.2020
об 13:51