Трейлери та відео

Драма «Кріпосна. Жадана любов»: Історія кохання – зовсім не казка
«І все буде добре»: благодійний концерт від «Океан Ельзи» на Великдень

Розберемося, хто є хто в «Перших ластівках. Zалежні»

19.11.2020
об 17:16

«Перші ластівки» стали серіалом-антологією, а це значить, що глядач у другому сезоні побачить тих самих акторів, але вони гратимуть зовсім інших персонажів.

14 грудня на «Новому каналі» о 21:00 розпочнеться нова історія - «Перші ластівки. Zалежні». Напередодні прем’єри актори розповіли про тих, кого втілюють на екрані. Отже, давайте знайомитися з ними ближче.

 

Актриса Таїсія Щурук грає в «Перших ластівках. Zалежні» Альбіну Харткіпер

Альбіна – студентка другого курсу Інституту журналістики з багатої сім'ї. Для всіх вона – модна й популярна Insta-блогерка, яка пише зухвалі вірші з мінімальним змістом. Альбіна мріє стати поетесою і складає сильну лірику, яку соромиться комусь показати. Яка вона насправді?

«Моя героїня поводиться зухвало. Робить все, щоб на неї звернули увагу, адже цього їй бракує в родині. Попри те, що тато її дуже любить і весь час задаровує дорогими подарунками, порожнеча в душі з'їдає її зсередини. Адже мама зовсім байдужа до дівчини. Альбіна робить все, щоб отримати схвалення, привернути увагу, а мама все одно її не любить. Однак, це тільки світосприйняття Альбіни, що насправді відбувається у цій сім'ї, побачимо в серіалі», – розповіла ТАЇСІЯ ЩУРУК.

 

Олександр Рудинський грає в «Перших ластівках. Zалежні» Льошу Сметаніна

Льоша – одногрупник Альбіни, який переїхав до великого міста з провінції, скромний хлопець з малозабезпеченої сім'ї.

«Йому байдуже, як він виглядає, у нього немає комплексів щодо цього. Речі купує в секонд-хендах, не стежить за зачіскою. Він не зміг вступити на бюджет, але дуже мріяв про факультет журналістики. Тож мама сказала, що буде якось тягнути, оплачувати контракт. Якийсь час він приймає гроші від мами, але незабаром розуміє, що більше так не може. Він хоче заробляти самостійно. В гонитві за легкими грошима Льоша вплутується в серйозні проблеми», – заінтригував ОЛЕКСАНДР РУДИНСЬКИЙ.

 

Максим Девізоров грає в «Перших ластівках. Zалежні» Назара Левицького

Наркозалежний бедбой Назар, з яким зустрічалася Альбіна, має все – гроші, популярність, статус. Та чи є в цьому цінність?

«Це хлопець, який марнує життя: тусується в клубах, ковтає «колеса», вживає інші види наркотиків... Вдома в нього все непросто. Маму бачить рідко, вона працює моделлю і часто перебуває за кордоном. З батьком напружені стосунки. Назар не звик чогось добиватися. Хлопець просто не бачив у цьому сенсу: статус завжди був при ньому, та й потреби в грошах він ніколи не відчував», – зазначив МАКСИМ ДЕВІЗОРОВ.

 

Максим Самчик грає в «Перших ластівках. Zалежні» Влад Якименко

Влад – ще один другокурсник факультету журналістики. Він мріє стати спортивним коментатором і впевнено йде до своєї мети – добре вчився у школі, вступив на бюджет. Однак заробляти на життя йому доводиться нелегальним шляхом, адже Влад – учасник боїв без правил.

«Він звичайний дворовий пацан, я б сказав, пересічний. Таких хлопців багато в провінційних містах, причому не в найбільш благополучних райончиках. Влад ріс без батька, але у нього був вітчим, відносини з яким, м'яко кажучи, не склалися. З мамою теж немає близького контакту, що обумовлено рядом причин. Родина не багата, тому можна сказати, що Влад зробив себе сам», – припустив МАКСИМ САМЧИК.

 

Олег Гоцуляк грає в «Перших ластівках. Zалежні» Ваню Кожуха

Ваня навчається на другому курсі факультету журналістики, живе в гуртожитку. Він дуже розумний, пише чітко та грамотно.

«Сім'я у Вані непроста, та й сам по собі він досить незвичайний хлопець. Поганий він чи хороший? Складно сказати. Мені здається, люди не народжуються поганими або хорошими, обставини роблять з них таких. І Ваня – це про обставини. За ним цікаво спостерігати. Те, як його змінює навколишній світ, як на нього впливають життєві обставини... Думаю, багато глядачів упізнають в цьому персонажі себе», – запевнив ОЛЕГ ГОЦУЛЯК.

Анастасія Пустовіт грає в «Перших ластівках. Zалежні» Карину Вознюк

Настя Пустовіт – новенька в акторському касті серіалу «Нового каналу». Її персонаж – Карина – теж студентка.

«З батьками Карина посварилася, коли вирішила вступати саме в український університет. Після цього вони поїхали за кордон і практично припинили спілкуватися з донькою. Свого часу Карина прийняла рішення жити в гуртожитку, тому що, як вона сама каже, життя там цікавіше. Вона непростий, але дуже цікавий, багатогранний персонаж. У ній багато протилежностей, але дівчина вміє щиро любити, – розповіла АНАСТАСІЯ ПУСТОВІТ.

 

Анастасія Рула грає в «Перших ластівках. Zалежні» Єву Чечель

Ще одна нова актриса в «Перших ластівок. Zалежні» – Настя Рула. Вона грає подружку Карини – скромницю Єву.

«Мій персонаж – Єва Чечель, студентка другого курсу. Це дівчинка з релігійної багатодітної сім'ї. У неї 12 братів і сестер, мама й тато дуже побожні. Батьки були проти того, щоб Єва подавала документи і навчалася в інституті, але вона дуже хотіла вирватися з «ув'язнення», мріяла про інше життя – і вступила за пільгами на журналістику. Через це в родині багато конфліктів. Єва досить замкнута, невпевнена у собі. При цьому вона хоче якоїсь свободи, визнання», – зауважила АНАСТАСІЯ РУЛА.

 

Олександр Бегма грає в «Перших ластівках. Zалежні» Єгора Калиту

Єгор – чесний, правильний, хороший поліцейський, який докопується до суті, але в нього, як і в усіх навколо, є свої скелети в шафі.

«Мені дуже сподобалося працювати над цим персонажем. На відміну від минулого сезону, мій герой розмовляє, це приємно (в першому сезоні Саша Бегма грав німого, – прим. ред.) Він інший, але дуже цікавий», – зазначив ОЛЕКСАНДР БЕГМА.

 

Вікторія Литвиненко грає в «Перших ластівках. Zалежні» Кіру Зотову

Кіра – журналістка, яка викладає у хлопців і втягує їх у своє розслідування. Вона як ніхто уособлює в собі назву сезону – Zалежні.

«Вона дуже залежна, хвора людина. Проте в неї неймовірно цікаве, насичене подіями життя. Почасти це пов'язано з її хворобою. Але пережити такий же досвід, який є у неї, дано далеко не кожному. Думаю, мало хто зміг би стійко витримати випробування долі, подібні до тих, що пережила моя героїня. Кіра – об'ємний персонаж, як внутрішньо, так і зовні», – заінтригувала ВІКТОРІЯ ЛИТВИНЕНКО.

 

Вмикайте «Новий канал» та дивіться «Перших ластівок. Zалежні».

 

 

Джерело: Пресслужба «Нового каналу»

Читайте також:

Новини

«Новий канал» завершив зйомки серіалу «Перші ластівки. Zалежні»

Актори, сценарист та режисер поділились враженнями після закінчення знімального процесу серіалу та розповіли, як гуртом створювали образи героям та що з імпровізацій артистів увійшло до сцен проєкту.

05.10.2020
об 18:05

Новини

«Перші ластівки. Zалежні»: Що чекає на дітей в мережі

В інтернеті підлітки можуть зіштовхуються з відвертими фотографіями, шантажем і кібербулінгом. Саме про проблеми неповнолітніх у всесвітній мережі йтиме мова у новому сезоні «Перших ластівок».

03.11.2020
об 17:15

Новини

Ада Роговцева розповіла про свою роль в серіалі «Перші ластівки. Zалежні»

Нещодавно легендарна актриса розповіла про свою роль та поділилась емоціями від роботи над серіалом.

05.11.2020
об 13:24

Новини

«Перші ластівки. Zалежні»: 5 причин подивитися серіал

Нова детективна історія, геть інші образи акторів, нові сюжетні лінії – все це чекає на глядача в антології серіалу «Перші ластівки. Zалежні».

06.11.2020
об 16:15

Новини

Експерт і учасники ТМПУ знялися в «Перших ластівках. Zалежні»

Неонові вогні виблискують у темряві нічного клубу. Камера в цьому специфічному для людського ока світла фокусується на діджейському пульті, за яким стоїть напівоголений експерт третього сезону «Топ-моделі по-українськи», дизайнер Володимир Демчинський. Уважний глядач «Нового каналу» придивляється до танцполу й починає впізнавати обличчя, які знайомі йому з модельного реаліті. Ні, це не флешбеки в минулі сезони проєкту, а зйомки серіалу «Перші ластівки. Zалежні».

12.11.2020
об 12:22