Трейлери та відео

Драма «Кріпосна. Жадана любов»: Історія кохання – зовсім не казка
«І все буде добре»: благодійний концерт від «Океан Ельзи» на Великдень

Режисер серіалу «Папік» розкрив секрет успіху своєї роботи

02.04.2021
об 16:55

Що буває, коли актори отримують роль без кастингу?

Нещодавно на телеканалі «1+1» відбулась прем’єра нового сезону серіалу «Папік». Історія отримала продовження – головний герой вийшов із в’язниці і збирається заново влаштувати своє життя. Папік і Ліза продовжують підтримувати стосунки, допомагати один одному і знову потраплятимуть у нові життєві пригоди.

За словами авторів серіалу, прем’єра другої частини історії виправдала покладені на неї очікування. Перші дві серії  подивилися 3,3 мільйони українців. На думку режисера серіалу, такий успіх цілком зрозумілий, адже над проєктом працювала команда професіоналів, а артисти ідеально підходять для своїх ролей

«Я своїми артистами дорожу, вони – шедевральні. Ми вже з ними як родичі і розуміємо один одного з півпогляду. Це складно, але  дуже цікаво, це – взаємодія, яка відбувається на молекулярному рівні, ніби ми один організм», – розповів режисер серіалу АНДРІЙ ЯКОВЛЕВ.

 

Цікаво, що Дар’ю Петрожицьку та Станіслава Боклана затвердили без кастингу.

Зазначимо, «Папік» – це історія  про пенсіонера, забутого відомого актора, який вирішив  вчинити самогубство. Проте перед тим – спустити останні кошти в барбер-шопі на стильну зачіску. Ввечері Дід випадково знайомиться з красунею Лізою, яка сприйняла чоловіка за «папіка-багатія».

 

Подивитись серіал можна з понеділка по четвер о 20:45 на каналі «1+1».

 

Джерело: Пресслужба «1+1»

Читайте також:

Новини

В Україні почали знімати продовження серіалу «Папік»

Зйомки другого сезону комедійного серіалу стартували наприкінці липня. Фільмувати планують в різних куточках України. Подробиці сюжету до кінця невідомі, навіть самим акторам.

29.07.2020
об 14:29

Статті

«Папік» – новий комедійний серіал від студії «Квартал 95»

Влітку стартували зйомки 16-серійної ліричної комедії від студії «Квартал 95» – «Папік». Ідея серіалу з'явилася пару років тому. Ще в процесі роботи над сценарієм режисер відразу бачив у головній ролі тільки актора Станіслава Боклана. Знімають серіал у Києві й області. Прем'єра відбудеться на каналі «1+1».

13.09.2019
об 17:00

Новини

У новому сезоні серіалу «Папік» глядачі дізнаються таємниці минулого Лізи

Незабаром на телеканалі «1+1» розпочнеться друга частина українського серіалу «Папік» від авторів студії «Квартал 95». У прем’єрному сезоні творці проєкту вирішили розповісти історію персоанажа Дар'ї Петрожицької.

16.03.2021
об 16:27

Новини

5 цікавих фактів та дата прем'єри другого сезону серіалу «Папік»

Продовження історії зі Станіславом Бокланом і Дар'єю Петрожицькою у головних ролях від Студії «Квартал 95» розпочнеться вже з наступного понеділка.

23.03.2021
об 17:13

Новини

Режисер серіалу «Папік» Андрій Яковлєв розповів про другий сезон

Зранку режисер Андрій Яковлєв завітав до «Сніданку з 1+1» і розповів журналістам про серіал «Папік 2», який, за словами творця, буде ще більш яскравим та несподіваним.

29.03.2021
об 12:31