Трейлери та відео

Драма «Кріпосна. Жадана любов»: Історія кохання – зовсім не казка
«І все буде добре»: благодійний концерт від «Океан Ельзи» на Великдень

Реаліті-шоу «Супер Топ-модель по-українськи» має амбітну мету

17.08.2020
об 12:26

У суперсезон возз’єднаних шоу «Супермодель по-українськи» та «Топ-модель по-українськи» повернулись переможниці минулих епізодів модельних реаліті. Кожна з дівчат у новій програмі «Супер Топ-модель по-українськи» має супермісію та хоче заявити про свою соціальну позицію на всю країну. На думку творців шоу, це має підштовхнути глядача переосмислити життя та подивитись на нього під іншим кутом.

Прем'єра суперсезону з найяскравішими учасницями модельних реаліті «Нового каналу» відбудеться восени. Дівчата з «Супер Топ-моделі по-українськи» – популярні в Instagram інфлюенсери, які мають свою аудиторію, що готова змінюватися і змінювати Україну на краще.

«Слоган суперсезону – «Краса врятує світ». Якщо ви стежите за fashion-індустрією, то знаєте, що за допомогою одягу дизайнери і моделі транслюють ідеї, що турбують людтво – екологія, захист тварин, гендерна рівність, толерантність, мир. Наприклад, Лос-Анджелес став першим містом, яке заборонило продаж хутра. Однак, щоб це сталося, представники модної сфери доклали чимало зусиль, Наприклад, дизайнер Карл Лагерфельд робив кутюрну колекцію Chanel, яка повністю відповідала вимогам eco-friendly, і все хутро на подіумі було штучним. Тренд підхопили моделі і на власному прикладі показали, що життя тварин важливіше за красу і комфорт. Ми щиро хочемо, щоб учасниці «Супер Топ-моделі по-українськи» підштовхнули до змін українців», – розповіла ведуча АЛЛА КОСТРОМІЧОВА.

Йдучи на проеєкт, моделі чітко знали, яку місію несуть. Приміром, фіналістка першого сезону «Топ-моделі по-українськи» Віка Рогальчук виступає за захист тварин.

«Тварини не можуть захистити себе самі, тому люди зобов'язані добре до них ставитися. Я хочу донести людям, що тварини мають жити в природному середовищі, а не мучитися у зоопарках, що ніхто не має права труїти вуличних котів і собак, що хутро і шкіру тварин не можна носити на собі», – зазначила ВІКА РОГАЛЬЧУК.

Трансгендерна модель з другого сезону «Топ-моделі по-українськи» Софі Берідзе готова говорити з екранів про гендерну рівність та можливість бути собою. Саша Литвин з третього сезону «Супермоделі по-українськи» – про забруднення навколишнього середовища.

«Я виступаю за усвідомлене споживання – ходжу в кав'ярні зі своєю чашкою, щоб не користуватися пластиком, ношу еко-сумки, по мінімуму використовую папір, Я чотири місяці жила в Індонезії, і хочу сказати, що там коїться цілковитий жах. Не хочу, щоб так було в усьому світі, і вірю, що головне – почати з себе», – поділилася САША ЛИТВИН.

Прем'єра «Супер Топ-моделі по-українськи» відбудеться 16 жовтня на «Новому каналі».

 

Джерело: Пресслужба «Нового каналу»

Читайте також:

Новини

Восени на «Новому каналі» відбудеться прем'єра нового сезону «Супер ТОП-модель по-українськи»

На «Новому каналі» розпочались зйомки модного шоу країни «Супер ТОП-модель по-українськи». Цей сезон стане сумішшю двох проєктів: «Супермоделі по-українськи» і «Топ-моделі по-українськи». Участь у ньому візьмуть дівчата з попередніх сезонів цих двох шоу. Слоган нового проєкту: «Краса врятує світ».

24.07.2020
об 18:11

Новини

Стало відоме ім’я четвертого експерта «Супер Топ-моделі по-українськи»

«Новий канал» оприлюднив ім’я ще одного експерта, який оцінюватиме роботу дівчат-учасниць реаліті для моделей. У першому випуску Аллі Костромічовій, Соні Плакидюк та Сергію Нікітюку допомогатиме відомий український ведучий та гуморист.

04.08.2020
об 16:33