Трейлери та відео

Драма «Кріпосна. Жадана любов»: Історія кохання – зовсім не казка
«Знайду пару коханому»: на телеканалі СТБ стартує новий серіал

Ранкові дива: Ведучі «1+1» допомогають пухнастикам знайти родину

09.06.2020
об 12:11
Ранкові дива: Ведучі «1+1» допомогають пухнастикам знайти родину

Щосереди до прямого ефіру «Сніданку з 1+1» волонтери приносять безпритульних тварин, щоб глядачі могли прихистити їх. Так, у телеведучого цього ранкового шоу Єгора Гордєєва з’явився кіт, якого побачила під час трансляції побачила та вирішила забрати його мама.

Нещодавно телепара – Руслан Сенічкін та Людмила Барбір – показали в ефірі півторарічного котика Платона, який закохав у себе глядачів і колег по знімальному майданчику. Пухнастика волонтери знайшли на вулиці та забрали до притулку. Швидше за все Платон був домашнім котом, але з невідомих причин став безхатчинком. Доглянутий кіт з великими пухнастими щічками у студії «Сніданку» поводився напрочуд спокійним і, як зазначили ведучі, відчував себе справжнім господарем.

Ще під час прямого ефіру за можливість забрати пухнастика до себе в родину почалась боротьба між глядачами, яким він впав в око. За словами волонтера притулку Ірини, вона отримала безліч дзвінків від глядачів з проханням віддати їм Платона. Однією з тих глядачок, яку кіт закохав у себе з першого погляду, стала мама Єгора Гордєєва – Олена Дудченко. Жінка зізналась, що тільки-но побачила чотирилапого, серцем відчула, що він її і одразу зателефонувала волонтерці.

«Щодня дивлюсь «Сніданок з 1+1», постійно бачу, як волонтери приносять різних тварин до студії, і вони всі чудові. Коли побачила Платона, щось в серці йойкнуло, зрозуміла, що він мій. Відразу сказала Єгору: «Сину, я його забираю. Він наш», – розповіла Олена.

Єдине, що турбувало маму Гордєєва, так це те, як майбутній чотирилапий мешканець ладнатиме з їхнім лабрадором Джумом.

«Я попросила Єгора дізнатися, чи товаришує Платон з собаками, щоб впевнитися, що тварини порозуміються. Волонтерка Ірина скинула нам відео, зі змісту якого було зрозуміло, що котик прекрасно себе почуває у компанії собак. У люб'язності Джумі я була впевнена – він зі всіма товаришує – і з котами, і з собаками, і з їжаками», – додала Олена Дудченко.

Дивіться ранкове шоу по середах, можливо, й вам з екрану посміхнеться котик чи песик, якому дуже потрібна родина.

Джерело: Прес-реліз «1+1»

 

Читайте також:

План репертуару: Українські кінотеатри покажуть каннський короткий метр
Новини

План репертуару: Українські кінотеатри покажуть каннський короткий метр

З 10 вересня у кінотеатрах України проходитиме Каннський фестиваль короткометражних фільмів. На показ відібрано 7 найкращих картин, що відзначили кінокритики. Зокрема учасником програми стала стрічка молодого французького режисера, яка перемогла на Cinéfondation, а також картини з Японії, Ізраїлю, Угорщини і навіть Албанії.

04.06.2020
об 17:51

Справжній Fake зовсім не фейк, а новий веб-серіал про інстаграмне життя
Новини

Справжній Fake зовсім не фейк, а новий веб-серіал про інстаграмне життя

Свій перший комедійний веб-серіал про справжніх і віртуальних людей знімає StarLightMedia. Новий фільм Fake дозволить подивитися на сучасне суспільство, що живе в епоху тотальної залежності від соцмереж, наче через фільтри Instagram'у. Чому ми живемо двома життями? Чи варта та мрія, до якої ми йдемо, гонитви за лайками, статусом, втрати справжніх друзів, емоцій і почуттів? – ось головні питання, які ставить перед собою творча група.

05.06.2020
об 15:15

Як епідемія коронавірусу повернула до життя автокінотеатри
Новини

Як епідемія коронавірусу повернула до життя автокінотеатри

6 червня 1933 року в місті Кемден (штат Нью-Йорк) відкрився перший у світі кінотеатр, у якому фільм можна було дивитися, не виходячи з автомобіля. Першим відвідувачам цього автокінотеатру був запропонований до перегляду фільм «Передбачлива дружина», який і залишився в історії світового кінематографу тільки завдяки цьому факту.

06.06.2020
об 16:49

Новий проєкт від співавторки «Ревізора» – кого перевірятимуть цього разу?
Новини

Новий проєкт від співавторки «Ревізора» – кого перевірятимуть цього разу?

Карантин – це не тільки можливість перепочити, але й чудовий шанс придумати щось нове і незвичайне. Наприклад, Ганна Жижа – співавторка резонансного «Ревізору» – не тільки придумала новий проєкт, а й встигла подати його на цьогорічний конкурс соціально значимого контенту PITCH UA. В результаті, новий авторський проєкт «Розбір гри» став одним з його переможців.

08.06.2020
об 17:05