Трейлери та відео

Драма «Кріпосна. Жадана любов»: Історія кохання – зовсім не казка
«І все буде добре»: благодійний концерт від «Океан Ельзи» на Великдень

Програма «Україна з Тиграном Мартиросяном» виходитиме в оновленому форматі

18.07.2020
об 18:57

Сьогодні в ефір каналу «Україна 24» повертається програма «Україна з Тиграном Мартиросяном».

 

18 липня о 21:00 в ефірі загальнонаціонального каналу «Україна 24» в оновленому форматі вийде новий сезон програми «Україна з Тиграном Мартиросяном». Шоу виходитиме щосуботи.

«Ми вирішили оновити формат шоу «Україна з Тиграном Мартиросяном», адже глядачі хочуть чути відповіді на питання від особистостей, які можуть вплинути на сучасний політичний та соціальний лад в державі. Статусні гості, змістовні інтерв’ю та відверті розмови — все це чекає вас на головній інформаційній платформі країни», — говорить головний редактор «Новинної Групи Україна» ЮРІЙ СУГАК.

Кожен випуск програма «Україна з Тиграном Мартиросяном» виходить за участі гостей, серед яких є політики, бізнесмени та дипломати. Відомий журналіст та ведучий Тигран Мартиросян спілкується з ними на теми, які цікаві та важливі глядачеві.

 

 

«Сьогодні країна стоїть перед обличчям численних викликів. Марнослів'я і некомпетентність політиків в цій ситуації — недозволена розкіш. Наша програма у новому сезоні — це предметний діалог з тими, чиї рішення впливають на сьогодення і майбутнє України. Ґрунтовна розмова про те, що дійсно потребує осмислення та обговорення», — визначає вектор програми ТИГРАН МАРТИРОСЯН.

Перші інтерв’ю з гостями оновленої програми вже за декілька годин в ефірі «Україна 24».

 

Джерело: Пресслужба каналу «Україна 24»