Трейлери та відео

Драма «Кріпосна. Жадана любов»: Історія кохання – зовсім не казка
«Знайду пару коханому»: на телеканалі СТБ стартує новий серіал

Продовження супергеройського серіалу «Заряджені» вийде на НЛО TV

12.08.2021
об 16:46

16 серпня на телеканалі НЛО TV відбудеться прем’єра другого сезону ситкому «Заряджені». Валєра «Лизун», Андрій «Глюк», Катя «Кіпіш», Оксана «Мала», Бодя «Мажор» і Тетяна Германівна «Мадам» випробуватимуть й розкриватимуть нові межі власних надздібностей, а також рятуватимуть тих, хто дійсно цього потребує. Щоправда, в притаманному їм специфічному стилі.

«Історія друзів, які випадково набули дивних надздібностей і нібито змогли їх опанувати, продовжується. Ми вже традиційно йдемо шляхом гумору й хочемо привнести в будні наших глядачів ще більше сміху, веселощів і гарного настрою. Водночас нашим супергероям точно не чужі проблеми й турботи сучасної молоді. Вони борються за справедливість, закохуються, вчаться новому, сваряться та миряться, і головне – завжди готові прийти на допомогу один одному та тим, кому це потрібно», – зазначив директор телеканалу НЛО TV ІВАН БУКРЄЄВ.

Новий сезон ситкому «Заряджені» здивує глядачів цікавими та неочікуваними поворотами подій. Запрошеними зірковими гостями другого сезону стали відомий український боксер В’ячеслав Узелков, а також учасники «Вар'яти-шоу» – Віталій Тильний та Валентин Сергійчук. У серіалі глядачі зможуть побачити ще й актора Остапа Халавка, що зіграв головну роль у стрічці «Пограбування по-українськи», знятій на замовлення телеканалу НЛО TV.

Слідкувати за перебігом подій другого сезону ситкому «Заряджені» глядачі зможуть по буднях о 18:10 з 16 серпня на телеканалі НЛО TV.

 

Джерело: Пресслужба телеканалу НЛО TV

Читайте також:

Новини

Названо фільм-відкриття 12-го ОМКФ

14 серпня епічне фентезі «Легенда про Зеленого лицаря» стане фільмом-відкриття позаконкурсної програми «Гала-Прем’єри» 12-го Одеського міжнародного кінофестивалю.

04.08.2021
об 15:11

Новини

Ірма Вітовська змінила імідж у фільмі «Смак свободи»

Авторкою першої кулінарної книги з рецептами здорового харчування була Ольга Франко – невістка відомого українського письменника Івана Франка. Її в драматичній комедії «Смак свободи» зіграє Ірма Вітовська.

10.08.2021
об 14:06

Новини

Названо дату прем'єри музичної драми «Королі репу»

Фільм у стилі гангста-репу вперше побачать глядачі та професійне журі 12-го Одеського міжнародногхо кінофестивалю.

10.08.2021
об 17:38

Новини

Маркетинг регіонів: Львів надихатиме міста України на промоцію локацій для зйомок фільмів

В межах індустріальної секції 12-го Одеського міжнародного кінофестивалю відбудеться низка заходів. Наприклад, 18 серпня на учасників кіноподії чекатиме презентація реалізованої локальної ініціативи у напрямку об’єднання зусиль кінокомісій, локейшн-менеджерів та представників туристичних дестинацій задля ефективного маркетингу регіонів України в контексті залучення зйомок, інвестицій і туристів – Lviv Location Guide. Захід має надихнути представників інших регіонів на створення аналогічних проєктів.

12.08.2021
об 15:25