Трейлери та відео

Драма «Кріпосна. Жадана любов»: Історія кохання – зовсім не казка
«І все буде добре»: благодійний концерт від «Океан Ельзи» на Великдень

Продовження серіалу «Кріпосна»: Лідія Шефер жива?

29.10.2021
об 17:59

1 листопада на телеканалі СТБ відбудеться прем'єра продовження легендарної костюмованої мелодрами ― «Кріпосна. Жадана любов». Центр уваги глядача зосереджений на головному питанні: чи живий Андрій Андрійович Жадан? І поки шанувальники активно висувають свої версії продовження серіалу, актриса Ксенія Мішина інтригує своєю появою в розкішному вбранні поміщиці та жорстокої купчихи. Невже Лідія Шефер жива?

 

Напередодні прем'єри серіалу «Кріпосна. Жадана любов» у мережі з'явилися знімки, на яких Ксенія Мішина знову перевтілилася в добре знайомий образ поміщиці. Мережа вмить вибухнула коментарями: невже Лідія Шефер жива? Актриса танцює у парі з суддею легендарного шоу «Україна має талант» Женею Котом. Чи означає це, що, крім учасниць «Холостяка» Надін та Зайки, на балу з’являться й інші обличчя телеканалу СТБ?

 

Чи з'явиться знову Лідія в серіалі — поки загадка! Проте проєкт не заперечує, що в сюжет можуть повернутися, здавалося б, уже померлі персонажі. Нагадаємо, серед них не лише Лідія Шефер, а й Григорій Червінський та Олексій Косач.

 

Кохання всього життя Лідії – Олексій Косач. Шляхетний дворянин здавався їй єдиним ідеальним чоловіком, винятком із загального правила, адже порівняно з ним решта — негідники. Її ненависть до Каті була прямо пропорційна коханню до Олексія Косача, і горе було, коли Вербицька потрапила в розпорядження купчихи. У другому сезоні костюмованої драми «Кріпосна» головна антагоністка Лідія поплатилася за всі свої гріхи страшною смертю. Маєток зазнав великої пожежі, а сама Шефер опинилася в ув'язненні. Тоді збентежені глядачі розділилися на два табори: одні вважали смерть купчихи заслуженою, інші шкодували, що більше не побачать талановиту і привабливу актрису в сюжеті.

У 3 сезоні глядач побачить і продовження історії Петра та Лариси, що стало відкритим адюльтером.

 

Уже 1 листопада о 20.15 відбудеться довгоочікувана прем'єра мелодрами «Кріпосна. Жадана любов». Дивіться з понеділка по четвер нові серії на телеканалі СТБ.