Трейлери та відео

Драма «Кріпосна. Жадана любов»: Історія кохання – зовсім не казка
«Знайду пару коханому»: на телеканалі СТБ стартує новий серіал

Приємна звістка для поціновувачів «Жіночого лікаря»

01.06.2020
об 12:47
Приємна звістка для поціновувачів «Жіночого лікаря»

Телеканал «Україна» презентує 4 сезон серіалу «Жіночий лікар». Якщо ви скучили за героями цього фільму, хочете дізнатися, як вони поживають – вмикайте канал «Україна» 1 червня о 14:45.

Режиссери серіалу – Андрій Осмоловський, Анна Яровенко,.

У фільмі знімались – Петро Риков, Дар'я Єгоркіна, Тарас Кузьмін, Максим Михайличенко, Олег Іваниця, Віталіна Біблів, Дмитро Оськін, Олена Речич, Олена Хохлаткіна, Геннадій Василенка, Іван Жилюк, Тетяна Моджук, Валерій Зайцев, Наталя Васько

Коротко сюжет: у приватній гінекологічній клініці з'являються відразу два нових лікаря: завідувачка гінекологічним відділенням Наталя Тимченко та Олександр Родіонов, який претендує на місце звичайного лікаря. Між Наталею і Олександром відразу ж виникає симпатія, але минулі травми і таємниці утримують їх від відкритого прояву почуттів. До того ж на шляху Олександра з'являється несподіваний суперник – лікар Сідельніков... Клінікою в новому сезоні завідує Лев Борисович Квітко. Під керівництвом професора Квітко в лабораторії ведуться дослідження, спрямовані на корекцію дефектних генів плода в утробі матері. Поки Лев Борисович зайнятий наукою, його невгамовна дружина Віта Ігорівна намагається прилаштувати спритних молодших близнюків – місць у садочках немає, а в декреті Віта вже засиділася ...

У клініці зненацька знову з'являється Олег Чернов. За його поверненням стоїть професор Розенталь, який хоче будь-якою ціною привласнити собі результати досліджень генетичної лабораторії Квітко.

Отже, 1 червня о 14:45 на каналі «Україна» вас чекає «Жіночий лікар».

Джерело: канал "Україна"

Читайте також:

На каналі «Україна 24» відбудеться прем'єра ранкового шоу «Сьогодні. Ранок. Вихідний»
Новини

На каналі «Україна 24» відбудеться прем'єра ранкового шоу «Сьогодні. Ранок. Вихідний»

Вже 30 травня на головному інформаційному каналі «Україна 24» вперше стартує ранкове шоу «Сьогодні. Ранок. Вихідний». Вести програму буде відома ведуча Юлія Галушка, яка старанно готується до того, що ціла країна буде прокидатися разом з нею. Програма йтиме у вихідні з 8:30 до 11:00.

29.05.2020
об 16:28

Новини

П’ять українських фільмів, що мають міжнародний потенціал

Днями визначили фільми, що перемогли в конкурсі довгострокової програми підтримки міжнародної промоції українських фільмів proMOTION, розробленої Українським інститутом. За правилами конкурсу, експертна комісія відбирає п’ять кінострічок, які в період з 9 червня по 30 жовтня 2020 року отримають до 150 000 гривень на міжнародну промоцію.

29.05.2020
об 19:38

Квентін Тарантіно назвав «Соціальну мережу» найкращим фільмом минулого десятиліття
Новини

Квентін Тарантіно назвав «Соціальну мережу» найкращим фільмом минулого десятиліття

Режисер Квентін Тарантіно, відповідаючи на запитання журналу Premiere про те, який фільм 2010-х він вважає найкращим, не замислюючись, назвав «Соціальну мережу». На думку постановника, стрічка Девіда Фінчера про створення Фейсбуку перевершує всі інші кінопроєкти минулого десятиліття.

30.05.2020
об 18:53

Пів дня в піжамі, або затишний вечір у компанії хорошого кіно
Статті

Пів дня в піжамі, або затишний вечір у компанії хорошого кіно

Якщо ви вже вийшли з карантину й повний робочий день працюєте, то напевне, чекали вихідних, аби хоча б у неділю пасивно відпочити. Адже після тривалої паузи не так просто знову повернутися до життя на повну швидкість. Тож, якщо ви сьогодні вирішили провести пів дня в піжамі, не проґавте можливості подивитися гарне кіно. Наприклад, знайдіть вже знайомий фільм, що свого часу лишив гарні емоції. До речі, такий підхід - це найкращі ліки проти стресу. На жаль, в даний час у цьому стані опинилися мало не всі люди.

31.05.2020
об 12:47