Трейлери та відео

Драма «Кріпосна. Жадана любов»: Історія кохання – зовсім не казка
«Знайду пару коханому»: на телеканалі СТБ стартує новий серіал

Премія «ТСН»: Розпочалося щорічне нагородження «Тих, що вражають»

21.12.2020
об 15:20

«ТСН» щороку нагороджує героїв, чиї вчинки вразили Україну. 2020-й не став винятком. На сайті медіахолдингу (tsn.ua) вже розпочалося голосування за номінантів, які проявили стійкість, сміливість, рішучість у буремних подіях року, що минає, та стали героями сюжетів ТСН.

2020 рік виявився складним не тільки для нашої країни, але і для всього світу. Він приніс чимало випробувань і в той же час показав важливість і цінність героїчних вчинків звичайних людей, які вразили своєю сміливістю і готовністю пожертвувати собою заради інших. 

Номінантами цьогорічної премії «Ті, що вражають» стали медичні працівники та колективи лікарень, які першими прийняли на себе удар пандемії і відчайдушно боролись за життя пацієнтів із COVID-19 та були новаторами у інших напрямках; пожежники, які не жаліли себе при виконанні обов’язків у зоні відчуження; військовослужбовці; небайдужі сміливці, які рятували друзів та просто перехожих, які потрапили у біду, та інші справжні герої.

 

«Щодня, під час створення сюжетів «ТСН», у загальній новинній картині ми зустрічаємо справжніх народних героїв, які власним прикладом демонструють, що зміни на краще починаються з кожного з нас. Їхні вчинки вражають, вони роблять, здається, трохи більше, ніж можуть, заради країни та інших людей. Місія проєкту проста і водночас дуже важлива – надихнути людей, підкріпити їх віру в себе та краще майбутнє нашої країни», - розповів директор департаменту новин СЕРГІЙ ПОПОВ.

 

Наразі на сайті телевізійної служби новин обрають героїв сюжетів «ТСН», які вразили своїми вчинками, голосування триватиме до 31 грудня включно. 7 переможців із найбільшою кількістю голосів відзначать статуетками премії «Ті, що вражають» у перші дні нового року. Крім того, вони стануть героями нових сюжетів «ТСН».

 

Джерело: Пресслужба «1+1»

Читайте також:

Новини

Відсьогодні на 1+1 video доступний серіал «Секс, Інста і ЗНО»

12-серійна teen-dramedy, яку ексклюзивно створювали для платформи 1+1 video, з 25 листопада доступна для перегляду. Вчора, 24 листопада, у столичному кінотеатрі «Оскар» із дотриманням всіх правил карантину відбувся допрем’єрний показ серіалу, після якого члени творчої групи поділилися з гостями своїми думками щодо створення та перспектив проєкту.

25.11.2020
об 12:35

Новини

Незабаром на «1+1» виходить новий серіал «Рідня»

7 грудня о 20:45 на телеканалі «1+1» відбудеться прем’єра ліричної комедії «Рідня». Сюжет серіалу описує життя мешканців невеликого містечка під назвою Рідня та неочікувані повороти долі головного героя, столичного бізнесмена Артема, після повернення до рідних країв.

03.12.2020
об 17:33

Новини

Проєкт You Have To See Ukraine американського актора підтримали ведучі «1+1»

Актор серіалу «Третя планета від Сонця», фільмів «500 днів літа», «Початок» та «Петля часу» Джозеф Гордон-Левітт на своїй сторінці у Facebook запустив проєкту You Have To See Ukraine, який активно підтримують українці, зокрема медійні особистості.

08.12.2020
об 11:42

Новини

Новорічна ніч з «1+1»: Святковий випуск «Вечірнього кварталу»

Уважний глядач на вихідні помітив у блоці анонсів телеканалу «1+1» яскравий промо-ролик святкового випуску «Вечірнього кварталу», який вже став доброю традицією в новорічну ніч.

14.12.2020
об 14:21

Новини

Ефір «Сніданку з 1+1» до дня Святого Миколая буде особливим

Завтра глядачі «1+1» прокидатимуться під святковий випуск «Сніданку з 1+1». Мрії дітей збуватимуться прямо в ефірі, а ще кожен зможе долучитися до добрих справ.

17.12.2020
об 18:32