Трейлери та відео

Драма «Кріпосна. Жадана любов»: Історія кохання – зовсім не казка
«І все буде добре»: благодійний концерт від «Океан Ельзи» на Великдень

Прем’єри осені: Соціальне токшоу «По-людськи» на телеканалі UA: ПЕРШИЙ

16.09.2021
об 14:14

З понеділка, 20 вересня, щодня у будні виходитиме нове соціальне токшоу «По-людськи» на суспільному телеканалі UA: ПЕРШИЙ.

У новому соціальному токшоу з ведучою Інною Москвіною глядачі побачать правдиві життєві історії, про які розповідатимуть справжні учасники й очевидці цих подій. Відверті зізнання та гострі суперечки, справжні емоції та несподівані примирення очікують телеглядачів. Щодня ведуча й експерти програми шукатимуть шляхи до вирішення складних ситуацій.

«На мій погляд, саме Суспільний мовник має бути тим майданчиком, де обговорюючи проблеми по-людськи, можливо знайти рішення складної ситуації. Тому пропонуємо всім небайдужим долучатися до обговорення тем, що підіймаються щоденно в нашому соціальному токшоу», – запросила до переглядів глядачів виконавча продюсерка телеканалу UA: ПЕРШИЙ ІРИНА БУБНОВА.

Студія соціального токшоу «По-людськи» стане місцем для громадської дискусії, пошуку способів розв'язання проблем та алгоритмів дій у різних ситуаціях.

«Наша програма для людей і про людей. Ми допоможемо нашим героям знайти вихід або запропонуємо ті інструменти, які покажуть, куди їм треба рухатися далі. Мені дуже хотілося б, щоб наше соціальне шоу допомагало людям, щоб вони ділилися між собою нашими правдивими історіями й пропонованими способами їх вирішення по-людськи», –  розповіла ведуча ІННА МОСКВІНА.

Виробником соціального токшоу стала компанію «РРП Груп» (Ivory Films), яка влітку перемогла у мистецькому конкурсі.

«Соціальне шоу «По-людськи» має за мету відібрати найголовніше з людських історій, які побачать телеглядачі, і побудувати конструктивну дискусію саме навколо важливого. Наші історії змусять глядачів співпереживати, братимуть за душу, проте ми не хайпуватимемо на шоку людей. Завдання токшоу не повчати, не вказувати людям, що вони роблять щось не так, наше завдання – розібратися й допомогти знайти вихід із ситуації, що склалася», – розповіла керівниця проєкту від Ivory Films СНІЖАНА КУТРАКОВА.

 

Одразу два випуски токшоу «По-людськи» вийдуть в ефір 20 вересня. Після прем’єри слідкувати за історіями програми можна буде щодня по буднях о 18:20 на суспільному телеканалі UA: ПЕРШИЙ.

 

Джерело: СУСПІЛЬНЕ

Фото: Анастасія Мантач

Читайте також:

Новини

Актори серіалу «Кріпосна» про прем'єру нового сезону

Скоро на телеканалі СТБ відбудеться прем'єра костюмованої мелодрами «Кріпосна. Жадана любов». Глядачі побачать продовження історій своїх улюблений героїв і дізнаються, що їм підготували творці серіалу. Самі актори зізнаються: читаючи сценарій, не могли відірватися, а дехто зовсім не впізнав свого персонажа в продовженні історії.

14.09.2021
об 15:59

Новини

ZIFF-2021: Програма 5-го Запорізького кінофестивалю

Вже завтра, 17 вересня, розпочнеться 5-й Запорізький кінофестиваль ZIFF, в конкурсній програмі якого представлено 42 художні, анімаційні та документальні фільми. Безкоштовно гості заходу зможуть відвідати покази короткометражних фільмів української та міжнародної програм, подивитися ювілейну збірку найкращих короткометражних фільмів-переможців 2017-2020 років національної конкурсної програми ZIFF, відвідати майстер-класи від професіоналів українського кінематографа та поспілкуватися з кіномитцями.

16.09.2021
об 10:38

Новини

Розпочато фільмування телестрічки «Хазяїн» за мотивами комедії Івана Карпенка-Карого

Творці проєкту обіцяють, що глядачі телеканалу «1+1» побачать 4-серійну адаптацію однойменної соціальної комедії класика української літератури Івана-Карпенка Карого «Хазяїн» навесні 2022 року. Нещодавно телепроєкт став переможцем конкурсу соціально вагомого контенту Pitch UA 3. Авторка ідеї адаптації класичного твору до сучасних реалій – Валентина Руденко, режисер-постановник – Тарас Ткаченко, а головну роль у стрічці виконає Богдан Бенюк.

15.09.2021
об 11:53