Трейлери та відео

Драма «Кріпосна. Жадана любов»: Історія кохання – зовсім не казка
«Знайду пару коханому»: на телеканалі СТБ стартує новий серіал

Прем’єри 2022 року: Серіал «Полкан» потрапив у світові тренди

13.10.2021
об 17:40

Проєкт медіахолдингу StarLightMedia потрапив до престижного міжнародного списку найцікавіших новинок у світі телебачення

Серіал «Полкан» про душу поліцейського в тілі пса, який на замовлення «Нового каналу» зняв Vaverka Production, ще не вийшов в ефір, а вже претендує стати світовим трендом. Він потрапив до Fresh TV Fiction – списку найцікавіших серіальних новинок світу, який презентує аналітична компанія The Wit у Каннах.

«Fresh TV – це конференція, що проходить двічі на рік на Каннському телеринку MIP (восени проходить MIPCOM, навесні – MIPTV). Він вважається головним профільним заходом світу та щороку збирає тисячі професіоналів з усіх країн. Відбір проєкту в презентацію на Fresh TV вважається престижним – це показник якості продукту, він суттєво збільшує шанси на його міжнародні продажі», – пояснила начальниця відділу міжнародних продажів і копродукції SLM АСЯ БАТАЄВА-ДОКАЛЕНКО.

 

«Полкан» став першим проєктом StarLightMedia, який експерти відібрали до списку Fresh TV Fiction компанія The Wit. Це свідчить про якість серіалу та креативність.

«Серіал «Полкан» сподобався нам своїм гумором, його персонажі – смішні та неординарні. На Fresh TV потрапляє небагато комедій, але «Полкану» це вдалося – цей гумор буде зрозумілий і близький багатьом. Більш того, міжнародна аудиторія може розглядати його як комедійного «Комісара Рекса», – поділилася враженнями генеральна директорка міжнародної аналітичної компанії The Wit ВІРДЖИНІЯ МУСЛЕР.

 

Історію про досвідченого та цинічного опера Павла Сафронова, який перебуває в комі, а його душа переселилася у дворового пса телеглядачі побачать навесні 2022 року на «Новому каналі».

 

Джерело: Пресслужба «Нового каналу»

Читайте також:

Новини

У Києві відбулась зіркова прем’єра комедії «Бурштинові копи»

Сьогодні, 7 жовтня, в українських кінотеатрах з’явилися сеанси на вітчизняну комедію «Бурштинові копи», а днями в київському кінотеатрі «Оскар» (ТРЦ Gulliver) пройшла її зіркова прем'єра.

07.10.2021
об 14:46

Новини

Скоро в кіно: Велике оновлення кінотеатрального репертуару

Попереду в українців чотири вихідні дня з нагоди Дня захисника та захисниці України, тож вікенд з 14 по 17 жовтня може бути насичений кіносеансами. Адже і погода, і велике оновлення кінотеатрального репертуару сприяють придбати квитки на декілька різножанрових фільмів.

13.10.2021
об 16:49