Трейлери та відео

Драма «Кріпосна. Жадана любов»: Історія кохання – зовсім не казка
«І все буде добре»: благодійний концерт від «Океан Ельзи» на Великдень

Прем’єри 2022 року: «Новий канал» знімає серіал «Юна»

04.10.2021
об 17:52

«Новий канал» і Art Forms Production знімають історію, у центрі якої жінка, котра прагне розпочати життя з чистого аркуша, але їй заважає вік. Наразі телепроєкт про другу юність і кохання, якому підвладний кожен вік носить робочу назву «Юна».

За сюжетом телесеріалу життя 40-річної Ольги було безхмарним, поки заради молодої коханки її не залишив чоловік. Все б нічого, та всі сімейні заощадження колишній спустив на азартні ігри, залишивши жінку по вуха в боргах. Життєві обставини змушують Ольгу повернутися до роботи, яку вона давно кинула заради сім'ї. Вона намагається перезапустити свою кар'єру у видавничій справі. На кількох співбесідах їй відмовляють через вік. Усе змінює випадкова зустріч із 26-річним хлопцем Дімою, який приймає Ольгу за однолітку. Тоді героїня вирішує переписати біографію, «скинувши» 14 років, і розпочати нове, юне життя.

«Коли побачила сценарій, зрозуміла, що цей серіал про мене. Нещодавно знайомий хлопець запитав, скільки мені років. Відповіла, що 38. Він отетерів, що така доросла і так молодо виглядаю. А я йому кажу: «Знаєш, навіщо я дана своїм подругам? Щоб вони не боялися дорослішати». У мене багато друзів, які молодші років на 10. Однак у нас із героїнею є деякі відмінності. Кіношна Ольга почувається незручно, тому що відчуває різницю у віці, а я ні», – розповіла виконавиця 40-річної героїні, актриса «Жіночого Кварталу» ОЛЬГА ЖУКОВЦОВА.

Завдяки новій біографії Ользі вдається отримати бажану роботу. Тепер їй доведеться адаптуватися в юному віці, на новому робочому місці й не забути про своє реальне життя 40-річної жінки. Також постаратися не втратити голову у стосунках із молодим кавалером Дмитром, якого грає Дмитро Архіпов.

«Мені близька історія персонажа, втім, як і тема ейджизму, яку піднімає серіал. Мій тато –хороший фахівець, але через вік його не беруть на роботу. І для мене це незрозуміло. Адже якщо ти професіонал, яка різниця, скільки тобі років», – поділився актор ДМИТРО АРХІПОВ.

 

Також у серіалі гратимуть: Ірма Вітовська, В'ячеслав Довженко, Володимир Ліліцький, Юлія Шугар, Валентин Томусяк.

 

За попередніми планами творчої групи прем’єру серіалу «Юна» глядачі «Нового каналу» мають побачити у 2022 році.

 

Джерело: Пресслужба «Нового каналу»

Читайте також:

Новини

Соціальні ідеали та вигорання в українському фільмі «Гудбай, фешн!»

В Україні режисерка Світлана Ліщинська зафільмує стрічку «Гудбай, фешн!», в якій представить жіночий погляд на соціальні ідеали та вигорання, а також про шляхи його подолання та пошук себе.

30.09.2021
об 14:40

Новини

Драма «Погані дороги» претендуватиме на «Оскар»

Український Оскарівський Комітет обрав фільм «Погані дороги» режисерки Наталки Ворожбит, як представника України на 94-й премії «Оскар» Американської академії кінематографічних мистецтв і наук у категорії «Міжнародний повнометражний фільм».

24.09.2021
об 15:21

Новини

Програма фестивалю «Нове німецьке кіно»

7 жовтня в Києві розпочнеться 27-й фестиваль «Нове німецьке кіно». Хіти Берлінале, Канн, а також стрічка, знята в копродукції з Україною увійшли до програми щорічного заходу.

24.09.2021
об 17:44