Трейлери та відео

Драма «Кріпосна. Жадана любов»: Історія кохання – зовсім не казка
«Знайду пару коханому»: на телеканалі СТБ стартує новий серіал

Прем’єра серіалу «100 тисяч хвилин разом» спонукає зірок ділитися секретами міцних стосунків

01.02.2021
об 16:12

Сьогодні, 1 лютого, о 20:45 на телеканалі «1+1» відбудеться прем’єра комедійного серіалу «100 тисяч хвилин разом» від Студії «Квартал 95». Напередодні телеефірів ведучі «Сніданку з 1+1» поділилися власними секретами стосунків зі своїми половинками.

Серіал «100 тисяч хвилин разом» розкаже історію подружжя, яке після 10 років шлюбу опинилось на 69 днів замкненим на карантині у власному будинку. Він - успішний пілот, вона - впевнена у собі фітнес-тренер. Чи зможуть ці два лідери пройти всі випробування самоізоляцією? Відповідь глядачі телеісторії дізнаватимуться упродовж цього тижня, а поки ведучі ранкового шоу поділилися своїм баченням ідеальних взаємин.

«Наші стосунки з чоловіком будувались не один день, звичайно, були і кризові моменти. Однак головне – ми навчились чути один одного, бути уважними до дрібниць, не боїмось говорити, якщо комусь з нас щось не подобається. Якось я сказала, що дуже мерзну, вкладаючи дітей спати, і чоловік подарував мені теплу й ніжну піжаму. А я звернула увагу, якою сторінкою зачитався він, гортаючи гастрономічну енциклопедію. Так у нього з’явився новий улюблений домашній делікатес. Це маленькі приклади, з який складаються щоденні емоції. А ще ми двоє купуємо квіти додому,  просто «для настрою» і прикрашаємо стіл. Взагалі ніколи не треба орієнтуватися на чужі ідеальні стосунки. Будуйте свої, бо те що для одного ідеальне, для іншого може бути нестерпним», – розповіла ведуча «Сніданку. Вихідний» ВАЛЕНТИНА ХАМАЙКО, яка виховує разом із чоловіком чотирьох дітей.

Її колега, ведуча «Сніданку з 1+1» Неля Шовкопляс поділилася думкою стосовно того, наскільки важливо проводити спільний час наодинці з чоловіком:

«Я вважаю, що подружжю надважливо знаходити і проводити час удвох. Тому що, особливо, коли з'являються діти – все міняється місцями. Зміщуються всі пріоритети, і діти виходять на перше місце, на друге – чоловік, на третє – робота, і потім вже ти як особистість. А ви з чоловіком як пара відсуваєтеся ще більше на задній план, тому обов'язково потрібно проводити час разом. У вас можуть бути навіть різні хобі, але мені здається, що потрібно мати якийсь один загальний інтерес, який буде подобатися вам двом і більше вас об'єднувати».

 

Джерело: Пресслужба «1+1»

Читайте також:

Новини

Незабаром на «1+1» виходить новий серіал «Рідня»

7 грудня о 20:45 на телеканалі «1+1» відбудеться прем’єра ліричної комедії «Рідня». Сюжет серіалу описує життя мешканців невеликого містечка під назвою Рідня та неочікувані повороти долі головного героя, столичного бізнесмена Артема, після повернення до рідних країв.

03.12.2020
об 17:33

Новини

5 фактів про прем'єру від «1+1» серіалу «Рідня»

Сьогодні, 7 грудня, о 20:45 на телеканалі «1+1» відбудеться прем'єра ліричної комедії «Рідня». Історія серіалу описує життя жителів невеликого містечка під назвою Рідня і несподівані повороти долі головного героя, столичного бізнесмена Артема, після повернення додому.

07.12.2020
об 16:19

Новини

«Новий канал» презентував проморолик 5-го сезону реаліті «Від пацанки до панянки»

Зазвичай телеканал ретельно приховує дівчат, що стануть ученицями Школи леді, але цього разу за декілька місяців до виходу нового сезону «Від пацанки до панянки» в ефір, вирішив викласти проморолик за участі майбутніх леді.

13.01.2021
об 16:23

Новини

Новий сезон програми «Життя Відомих Людей» вийде в лютому

1 лютого о 9:25 на телеканалі «1+1» відбудеться прем’єра четвертого сезону проєкту «Життя Відомих Людей», ведучими якого стали співачка та учасниця «Жіночого Кварталу» Віра Кекелія й актор Богдан Юсипчук.

29.01.2021
об 14:20