Трейлери та відео

Драма «Кріпосна. Жадана любов»: Історія кохання – зовсім не казка
«Знайду пару коханому»: на телеканалі СТБ стартує новий серіал

Прем’єра нового сезону шоу «Розсміши коміка» на ТЕТ

16.01.2022
об 12:01

У день закоханих, 14 лютого, на телеканалі ТЕТ відбудеться прем’єра нового сезону легендарного гумористично-розважального шоу «Розсміши коміка».

У першому сезоні на ТЕТ учасники будуть смішити Євгенія Кошового та Юрія Ткача. Популярний співак, ведучий шоу, Володимир Дантес слідкуватиме за усмішками суддів.

«Цей сезон — повернення до більш стандартного формату шоу, куди приходять зовсім різні та цікаві люди, щоб виграти 50 тисяч гривень», — розповів Юрій Ткач.

За 10 років свого існування шоу «Розсміши коміка» Студії «Квартал 95» стало улюбленим гумористично-розважальним проєктом українців. Це справжній конкурс талантів, у якому кожен охочий може випробувати себе в гуморі та отримати гроші. Головне завдання учасників — розсмішити коміків-суддів.

З 14 лютого з понеділка по п’ятницю о 19:00 гумористично-розважальне шоу «Розсміши коміка» — на телеканалі ТЕТ.

 

Джерело: ТЕТ

 

Читайте також:

Новини

«Знайду пару коханому»: на телеканалі СТБ стартує новий серіал

Сьогодні, 28 грудня, на телеканалі СТБ відбудеться прем'єра серіалу «Знайду пару коханому» виробництва StarLight Production. Цікава мелодрама розповість романтичну історію стосунків двох кондитерів, закоханих у свою справу. Глядачі познайомляться з героями — Надею та Віктором, яких зіграли актори Антоніна Хижняк та Антон Денисенко.

28.12.2021
об 15:34

Новини

Прем’єра серіалу «Хадсон та Рекс» — на UA: Перший

У суботу, 15 січня, об 11:40 на суспільному телеканалі UA: ПЕРШИЙ розпочнеться прем’єрний показ детективного серіалу «Хадсон та Рекс». Глядачі побачать зворушливу історію про вірну дружбу собаки та досвідченого детектива, їхнє партнерство під час розкриття злочинів.

14.01.2022
об 16:16