Трейлери та відео

Драма «Кріпосна. Жадана любов»: Історія кохання – зовсім не казка
«Знайду пару коханому»: на телеканалі СТБ стартує новий серіал

Премꞌєра нового сезону шоу «Невідома експедиція» на каналі Discovery

14.01.2022
об 13:32

Як літак із трьома льотчиками ВМС безслідно зник у Тихому океані? Чому здобич найвідомішого грабіжника Америки так і не знайшли? Звідки взялася легенда про Ельдорадо та чи могло «Золоте місто» ховатися в колумбійських джунглях?

Джош Гейтс повернувся та готовий проливати світло на найбільші таємниці людства. Затятий шукач пригод, Гейтс розв'язує найзахопливіші головоломки в історії — шукає відповіді в загадках про зниклі міста й заховані скарби та про неймовірні археологічні знахідки.

У новому сезоні «Невідомої експедиції» глядачі спостерігатимуть за Джошем Гейтсом, який досліджуватиме багатства на дні Атлантичного океану, хмарочос Д. Б. Купера та шукатиме правду, що лежить в основі легенди про Ельдорадо.

У новому сезоні Гейтс з'ясовуватиме подробиці життя Діллінджера та розповість історію найвідомішого грабіжника американських банків. Він здійснив низку зухвалих пограбувань, а потім ще й прославився сміливою втечею з в’язниці.

Телеведучий поїде на сімейну ферму Діллінджера, щоб отримати нову інформацію про мільйони вкрадених речей. Завдяки мапі, що могла належати самому злочинцю, а також передовим технологіям поглиблене розслідування Гейтса допоможе переписати історію «ворога суспільства номер один».

Протягом сезону Гейтс ділитиметься з глядачами успіхами в перевірці відомих легенд: результатами пошуків торпедоносця часів Другої світової війни біля узбережжя Південної Каліфорнії, скарбів Ельдорадо й іншими відкриттями.

Джерело: Pleon Talan

Читайте також:

Новини

Популярні коміки та тіктокери взяли участь у спецпроєкті «Вмикай усмішки»

Телеканал ТЕТ за підтримки онлайн-платформи Київстар ТБ запустив спецпроєкт «Вмикай усмішки», у якому взяли участь популярні коміки та тіктокери.

05.01.2022
об 11:08

Новини

Маск, Безос, Бренсон у новому фільмі «Космічні гіганти» на Discovery+

Розпочалася нова ера дослідження космосу. Останні півтора року були плідними у сфері космічних відкриттів і це лише початок ери інновацій. 2021 рік відзначився польотами у космос мільйонерів, адже тепер це доступно не лише астронавтам. Цікаво — що далі? Які сюрпризи готують для людства такі титани космічної галузі, як Маск, Безос та Бренсон?

05.01.2022
об 13:45