Трейлери та відео

Драма «Кріпосна. Жадана любов»: Історія кохання – зовсім не казка
«І все буде добре»: благодійний концерт від «Океан Ельзи» на Великдень

Прем’єра костюмованої мелодрами «Кріпосна. Жадана любов» відбудеться у листопаді

28.09.2021
об 13:39

Телеканал СТБ оголосив дату прем’єри серіалу «Кріпосна. Жадана любов», над створенням якого працював сумісно з FILM.UA Group.

Телеглядачі СТБ почнуть дізнаватися, які випробування доля приготувала для Катерини та інших героїв костюмованої мелодрами «Кріпосна. Жадана любов» з 1 листопада. Саме в цей день о 20:15 на телеканалі відбудеться прем’єра третього сезону історії Каті Вербицької. 

Той день мав стати найщасливішим у житті Каті Вербицької, колишньої кріпачки панів Червінських. Вона, нарешті, отримала вистраждану свободу і пішла під вінець з Андрієм Жаданом. Та тільки-но над їхніми головами церковний хор проспівав «Многая літа», як невідомий встромив ніж у груди Андрія і перетворив омріяне щастя на жах усього життя. І наприкінці цієї осені шанувальники серіалу отримають відповідь на найважливіше запитання – чи живий Андрій Жадан?

Історія Петра Червінського почнеться з повернення додому. Син – самогубець, маєток у чужих руках. Тепер, коли зруйновано все, чим він дорожив, чи здатне хоч щось стримати шал його гніву? 

Куховарка Павлина вже давно живе чужим щастям і не сподівається на увагу долі. Проте на її шляху постане чоловік, який спробує довести, що кохання можливе у будь-якому віці.

Серед героїв, які мають зіграти важливу роль у житті Катерини Вербицької, глядачі побачать подружжя Безусів. Рогніда Василівна та Євген Антонович Безуси у виконанні Марії Машкової і Федора Лаврова – нові персонажі костюмованої мелодрами «Кріпосна». 

Торці серіалу обіцяють, що новий сезон багатий на харизматичних чоловіків, у яких захочеться закохатися. І одного з них зіграє Сергій Стрельников. Також у нових серіях з’явиться зірка серіалів «Спіймати Кайдаша» та «І будуть люди» Віктор Жданов.

Варто зазначити, у липні 2019 року серіал з успіхом пройшов на польському телеканалі TVP1. Також серіал побачили у Литві, Казахстані, Росії та Білорусі. Крім того, права на показ продано в Японію (A.K Company), Чехію (Prima TV), Угорщину, Словаччину, Болгарію (BNT), Латвію, Естонію, Грузію, на території Латинської Америки і в Балканські країни. Влітку 2020 року серіал продали в Іспанію, у такий спосіб він став першою українською багатосерійною драмою, яку придбав іспанський телеканал, прем'єра відбулася на каналі Divinity. А глядачі територій Північної Америки тепер можуть дивитися «Кріпосну» на VOD-сервісі Amazon Prime. 

 

Джерело: Пресслужба телеканалу СТБ

Читайте також:

Новини

«Креативна Україна»: Модуль про кіновиробництво

У межах V-го міжнародного форуму «Креативна Україна» відбувся секторальний модуль з кіновиробництва.

25.09.2021
об 10:22

Новини

Драма «Погані дороги» претендуватиме на «Оскар»

Український Оскарівський Комітет обрав фільм «Погані дороги» режисерки Наталки Ворожбит, як представника України на 94-й премії «Оскар» Американської академії кінематографічних мистецтв і наук у категорії «Міжнародний повнометражний фільм».

24.09.2021
об 15:21