Трейлери та відео

Драма «Кріпосна. Жадана любов»: Історія кохання – зовсім не казка
«Знайду пару коханому»: на телеканалі СТБ стартує новий серіал

Прем’єра комедії «Великі Вуйки. Вдома краще» вже сьогодні

30.11.2020
об 17:17

На телеканалі «1+1» о 20:45 на глядачів чекає прем’єра комедійного серіалу «Великі Вуйки. Вдома краще», в якому одну з ролей зіграє Дзідзьо. Його ім’я до останнього тримали в таємниці.

30 листопада на «1+1» виходить другий сезон серіалу «Великі Вуйки». Прихильники серіалу вже знають, що до акторського складу долучилися Тіна Кароль, Євген Кошовий, Влад Яма, Юрій Ткач, Лідія Таран, Катерина Осадча, а тепер стало відому, що до зіркового касту також увійшов тренер «Голосу. Діти» Дзідзьо. Проте, якого саме персонажа він втілить, творці проєкту та сам артист поки тримають в таємниці.

Нагадаємо, за сюжетом комедійної історії, після того, як гуцульська делегація у складі Івана Петрука, Боді, Штефка та Василя Микитюка у столиці домоглася прокладання у Великих Вуйках дороги, приватний інвестор збудував готель, і село от-от може стати європейським курортом.

«Неочікувано розвиватимуться стосунки Ірки та Штефка, кожен з яких має непростий характер. Однак особливо глядачам доведеться похвилюватися через майбутнє мого персонажа Івана та його обраниці Галини, роль якої виконує Надія Мейхер. Вони будують свою родину вже у Великих Вуйках, а столичній жінці Галині до простих сільських умов треба ще призвичаїтися», - розповів креативний продюсер та актор проєкту ЮРІЙ ГОРБУНОВ.

Проєкт «Великі Вуйки. Вдома краще» стане продовженням осінньої комедійної лінійки серіалів «1+1», до якої також увійшов новий сезон «СидОренки-СидорЕнки» та лірична комедія «Рідня», в якій одну з ролей виконує український продюсер, артист на шоумен ПТП (Потап). Про початок ефірів цих проєктів стане відомо трохи згодом, а сьогодні о 20:45 вмикайте «Великі Вуйки. Вдома краще».

 

Джерело: 1+1 media

Читайте також:

Новини

Надія Мейхер розповіла подробиці зйомок серіалу «Великі Вуйки. Вдома краще»

Днями завершилися зйомки комедійного серіалу. Сюжет нового сезону розгорається навколо готелю, який іноземний інвестор побудував у Великих Вуйках. Також приділено багато уваги особистим стосункам головних героїв. Актриса Надія Мейхер розповіла про любовні сцени у стрічці, привідкрила деталі сюжету та поділилась враженнями від зйомок у серіалі.

07.08.2020
об 12:55

Новини

Стало відомо, хто ще з українських зірок зіграє в продовженні серіалу «Великі Вуйки»

Новий сезон комедійного проєкту «Великі Вуйки. Вдома краще» вже незабаром буде демонструватися на телебаченні. А поки що його творці потроху відкривають секрети та розповідають про акторський склад серіалу.

31.10.2020
об 11:26

Новини

«1+1» презентує серіал «Великі Вуйки. Вдома краще» в останній день листопада

30 листопада о 20:45 глядачі телеканалу «1+1» побачать довгоочікувану прем'єру нового сезону комедійного серіалу «Великі Вуйки». У нових серіях село Великі Вуйки перетворюватиметься на європейський курорт, адже після прокладання дороги приватний інвестор збудував там готель.

18.11.2020
об 18:11

Новини

У новому сезоні серіалу «Великі Вуйки» з'явиться Лідія Таран

До прем’єри нового сезону комедійного серіалу Великі Вуйки. Вдома краще» лишаються лічені дні. Поки глядачі чекають понеділка, творці продовжують розкривати останні таємниці зіркового касту.

25.11.2020
об 16:06