Трейлери та відео

Драма «Кріпосна. Жадана любов»: Історія кохання – зовсім не казка
«І все буде добре»: благодійний концерт від «Океан Ельзи» на Великдень

Прем’єра другого сезону серіалу «СидОренки-СидорЕнки»

19.10.2020
об 19:15

З нагоди випуску продовження телеісторії про дві родини актори розповіли про своїх героїв, які виросли, стали більш впевненими у собі, але їхня любов до пригод і потрапляння в кумедні ситуації залишилась незмінною.

 

Сьогодні, 19 жовтня, на каналі «1+1» відбудеться прем’єра другого сезону серіалу «СидОренки-СидорЕнки». З цього приводу актори, задіяні у проєкті, розповіли, які пригоди чекають їх героїв у нових серіях.

Комедійний серіал «СидОренки-СидорЕнки» - це історія двох родин, їхніх дітей 17 років тому переплутали в пологовому і от нині дві родини дізнались одне про одного і почали будувати стосунки. Які перипетії чекають на героїв у продовженні серіалу, розповіли головні актори – Ксенія Вертинська, Петро Ніньовський та Євген Шекера.

Якщо раніше родина СидОренків була багатою, а СидорЕнків – бідною, то в новому сезоні вони поміняються місцями. 

Ксенія Вертинська та Євген Шекера

 

«За сюжетом, Петро стає власником розкішного маєтку, а раніше заможна родина СидОренків живе на його території. Тож Леся тепер господарка дому. Вона більше може не питати дозволу, аби щось взяти чи змінити. Незмінним лишається те, що Леся продовжує бути берегинею сімейного вогнища. А от на різні чоловікові витівки реагуватиме жорсткіше. Впевнена, глядачам буде цікаво спостерігати за нашою родиною», - розповіла про свою героїню Лесю акторка КСЕНІЯ ВЕРТИНСЬКА.

 

Герой Вова  - один з двох дітей СидОренків-СидорЕнків стане більш уважним   і таким собі «командним гравцем». Такі зміни в його характері відбудуться після потрясіння, через яке пройде вся родина Сидоренків. Також хлопець вступає до вишу.

Петро Ніньовський

 

«Вова вступає до вишу, що вже досить несподівано. І, варто зазначити, там багато симпатичних дівчат. Тому буде чимало романтичних історій, адже Вова справжній шанувальник жіночої краси», - говорить виконавець ролі Вови актор ПЕТРО НІНЬОВСЬКИЙ.

 

Глядачі побачать, як блискуче Сидоренки виходять із різних незручних ситуацій.

Олеся Власова

 


«Основні лінії характеру моєї героїні у новому сезоні збережені. Але вона точно стане більш активною і цілеспрямованою. Адже вони з Лесею відкривають свій бізнес, і Ольга починає боротися за свої принципи», - говорить виконавиця ролі Ольги, акторка ОЛЕСЯ ВЛАСОВА.

 

За словами актора Євгена Шекери, він  поставив собі головне акторське завдання у новому сезоні серіалу - розкрити глядачам особистість Роми, передати його змужіння, дорослішання у поглядах та ставленні до речей. Тож і цей герой стане для глядачів цікавим відкриттям.

Дізнатись більше про пригоди родин можна з понеділка по четвер о 20:45 на каналі «1+1».

 

Джерело: пресслужба каналу «1+1»

Читайте також:

Новини

10 фактів про «Скажене весілля 3»

Третя частина історії про сім’ю Сердюків, в якій весь час хтось одружується відправилась у постпродакшн. Тим часом, автори стрічки розкривають секрети фільмування стрічки, яка у наступному році вийде в широкий прокат.

15.10.2020
об 12:54

Новини

Телеканал «ПлюсПлюс» презентував анімаційний проєкт про екологію для дітей

Малечі розкажуть про корисні еко-звички, кліматичні зміни та чому варто сортувати сміття і берегти воду.

15.10.2020
об 16:35

Новини

Телеканал «1+1» покаже тревел-шоу, створене однією людиною

Ведучий подорожує один, його «знімальна» команда – це два дрони, три камери та одне авто. У проєкті розповідатимуть про культуру, історію та закони інших країн світу.

17.10.2020
об 12:12

Новини

На українському ТБ прем’єра мелодрами про сімейні відносини

У серіалі підіймаються питання спадщини, подвійного життя та ілюзій, в яких може опинитись кожна жінка.

18.10.2020
об 16:51