Трейлери та відео

Драма «Кріпосна. Жадана любов»: Історія кохання – зовсім не казка
«І все буде добре»: благодійний концерт від «Океан Ельзи» на Великдень

Правдиво про вагітність. В Україні створюють драмедію про жінок при надії

27.10.2021
об 11:41

Їх четверо, і всі вони абсолютно різні. Але всі вони “при надії”. У кожної вагітної жінки свій термін, сімейний стан, вік, але у всіх схожі переживання. У 4-серійному серіалі «Вагітняшки» четверо вагітних жінок стають найкращими подругами, адже у них однаковий «термін відбування 9 місяців». Разом вони долають життєві випробування та «радощі» нового стану.

Продакшн студія «ЧАСТОГУСТО» має амбітну мрію зняти і показати широкому загалу «народний дітородний серіал «ВАГІТНЯШКИ». Компанія перемогла у першій конкурсній програмі Українського культурного фонду “Розвиток кінопроектів”, яка спрямована на підтримку сценарної справи та кіновиробництва на етапі девелопменту кінопроектів, відкриття нових імен у галузі сценарної майстерності. Нині команда активно працює над написанням сценарію у жанрі драмедії за темою - вагітні в Україні.  Історія побудована на справжності та атмосферному трагікомізмі. Переглядаючи серію за серією, глядач впізнає себе чи своїх знайомих. Це розповідь про те, що найцінніше в житті: сім’я, материнство, дружба, людяність. Хоча всі ми різні, з різними долями та поглядами, але нас об’єднують базові людські речі та диво зародження нового життя.

Творча група «ВАГІТНЯШОК» складається з керівника проекту та шоураннера Артема Голубєва, авторки ідеї та головної сценаристки Вікторії Задорської, співавторки сценарію Олени Ніколаєвської та режисера Володимира Бакума. Всі вони мають різнобічний досвід у зйомках реклами, серіалів, документального та ігрового кіно. А тепер об’єдналися в єдину команду, щоб створити новий український вибуховий серіал.

«Українська кіноіндустрія потребує захоплюючих серіалів та нових імен. А для цього їх потрібно шукати, розвивати та відкривати їм шлях до серця українського глядача» -  вважає керівник проекту Артем Голубєв.

«Мені цікаво досліджувати тему вагітності. Я хочу розповісти через серіал правдиву інформацію про будні вагітних жінок. Викрити міфи і показати те, про що ніхто не здогадується. Я вважаю за потрібне створювати історії на важливі жіночі теми. А що може бути більш важливо та актуально для жінки, як не вагітність та материнство, - адже це магія, коли всередині жінки зароджується і розвивається нове життя. З добрим гумором і великою любов’ю до жінок, збираюся продемонструвати всій країні, як це бути вагітною в Україні в 2021 році. Тому що гумор – зцілює», - пояснює своє бачення теми авторка ідеї та головна сценаристка Вікторія Задорська.

«Тема вагітності завжди актуальна. Кожна жінка індивідуальна, тож, кожна вагітність – унікальна. Взагалі – це стан, який змінює не тільки саму жінку, а й її життя і світогляд. Частіше це кардинальні зміни. Хочеться показати всю слабкість жінки у цей період і її залежність від найближчих людей та соціуму в цілому». Своєрідний виклик співавторка бачить у тому, як пережити вагітність, не будучи вагітною, та написати про це сценарій. «Поєднати старе життя і нові обставини – це реальність кожної героїні. Як кожна з них буде це «вирулювати», про це і буде ця історія», - говорить співавторка сценарію Олена Ніколаєвська.

«Це буде «історія чесна, неординарна, провокуюча, яка піднімає гостро соціальні проблеми вагітних. Я без секунди сумнівів вирішив працювати над проектом, коли почув ідеї сценаристки Віки та продюсера Артема. Вони запалили, мов сірник, моє режисерське начало та жагу зняти таку історію. Серіал точно не буде черговим телевізійним проектом. Наша задача і бажання, говорити чесно та не боятися порушити формат. Ми хочемо, аби серіал мав запит у міжнародних партнерів» - розповів режисер Володимир Бакум.

Нині серіал «Вагітняшки» на етапі роботи над сценарієм. Його завершать вже у листопаді цього року. Творча група запрошує до співпраці усіх, кому цікаво разом з ними створити цей унікальний проект.

Читайте також:

Новини

Кінокомпанія «Три-Я-Да Продакшн» працює над комедійним серіалом для дорослих

Кінокомпанія «Три-Я-Да Продакшн» знімає 8-серійний проєкт для VOD-платформ. Комедійний серіал має назву «Порно, я люблю тебе». Це пригодницька комедія про порноагента на ім'я Мартін. Він молодий і амбітний, однак жага пригод у кожній серії призводить героя до найкурйозніших ситуацій.

19.10.2021
об 17:11

Новини

Прем’єри 2022 року: Серіал «Полкан» потрапив у світові тренди

Проєкт медіахолдингу StarLightMedia потрапив до престижного міжнародного списку найцікавіших новинок у світі телебачення.

13.10.2021
об 17:40

Новини

Український бокс-офіс: Блокбастери зробили успішним другий вікенд жовтня

Період з 7 по 10 жовтня став найкасовішим з початку пандемії. Сумарний дохід фільмів досяг майже 50 млн гривень. 92 % від загальної суми – 48,71 млн гривень – заробили «Веном 2: Карнаж», «Не час помирати» і «Дюна».

13.10.2021
об 14:05