Трейлери та відео

Драма «Кріпосна. Жадана любов»: Історія кохання – зовсім не казка
«І все буде добре»: благодійний концерт від «Океан Ельзи» на Великдень

Повернення легенди: коли вийде в ефір «Хто хоче стати мільйонером?»

18.11.2021
об 10:56

Творці шоу розкрили чимало новин щодо очікувань від нового сезону шоу «Хто хоче стати мільйонером?». Однак, залишилося головне питання: коли глядачі зможуть побачити програму в ефірі?

Ми вже розповідали, що ведучим шоу «Хто стане мільйонером» став актор, народний артист України, - Стас Боклан, а в ефір програма вийде вже у цьому місяці!

 «За кількістю заповнених анкет, а їх було біля пів мільйона, ми зрозуміли, що аудиторія вкрай зацікавлена. Не дивно, тому що подібного формату зараз немає на українських телеканалах. Тож ми вирішили зробити нашому глядачеві подарунок до Нового року ‒ подвійну порцію легендарного шоу "Хто хоче стати мільйонером?". В ефірі ICTV гра виходитиме двічі на тиждень», ‒ поділилася генеральна креативна продюсерка програмного напрямку ICTV Тетяна Гребенік. 

Отож – прем’єра відбудеться 29 листопада о 20:20 на  телеканалі ICTV. 


Робота над студією вже закінчена, а крісло гравця чекає на майбутніх мільйонерів. Втім, у бажаючих позмагатися в інтелектуальній грі є шанс потрапити у шоу. Анкету можна заповнити на сайті каналу. 

Джерело: ICTV.

Читайте також:

Новини

Розпочалися зйомки мелодрами «Добре Серце»

Юна Кіра працює у магазині квітів. Вона рано втратила матір, з близьких людей у неї — лише старенька вчителька та коханий хлопець Максим. Доля приготувала Кірі серйозні випробування: розчарування, зради та втрати. Чи зможе героїня віднайти сенс життя?

17.11.2021
об 12:19

Новини

«Містер Гелікоптер»: завершили сценарну роботу над фільмом про Ігоря Сікорського

«Містер Гелікоптер» – повнометражний художній фільм про видатного науковця Ігоря Сікорського та створення першого в світі серійного гелікоптера. Саме він, здійснивши перший в історії довгий політ на ґвинтокрилі з Бриджпорта в Коннектикуті до Дейтона в Огайо, довів світовій спільноті практичну цінність свого винаходу.

17.11.2021
об 16:45