Трейлери та відео

Драма «Кріпосна. Жадана любов»: Історія кохання – зовсім не казка
«Знайду пару коханому»: на телеканалі СТБ стартує новий серіал

Популярні коміки та тіктокери взяли участь у спецпроєкті «Вмикай усмішки»

05.01.2022
об 11:08

Телеканал ТЕТ за підтримки онлайн-платформи Київстар ТБ запустив спецпроєкт «Вмикай усмішки», у якому взяли участь популярні коміки та тіктокери.

Щоб випробувати себе в гуморі та отримати головний приз 10 000 грн, учасники публікували свої гумористичні виступи в Instagram і TikTok під хештегом #вмикайусмішкинатет.

До конкурсу долучилися популярний тіктокер Владислав Шевченко та блогер Іван Сидорко. 

Серед учасників були й коміки, відомі завдяки проєкту «Ліга сміху»: Володимир Кірсанов, Ірина Левкун, Василина Сінкевич, Роман Тютях і Степан Вікоброда. У конкурсі також взяв участь польський гуморист Олександр Калінкін.  

Фінал спецпроєкту «Вмикай усмішки» всі охочі зможуть переглянути 4 лютого ексклюзивно на Київстар ТБ.

Нагадуємо, що відтепер гумористичне та розважальне шоу «Розсміши коміка» Студії «Квартал 95» виходитиме на ТЕТ. Прем’єра відбудеться у новому сезоні телеканалу, переглянути який можна також на онлайн-платформі Київстар ТБ.

Шоу «Розсміши коміка» Студії «Квартал 95» — це конкурс талантів, у якому кожен охочий може випробувати себе в гуморі та отримати гроші. У 18 сезоні програми учасники будуть смішити Євгена Кошового та Юрія Ткача.

Дивіться фінал спецпроєкту «Вмикай усмішки» від телеканалу ТЕТ 4 лютого на Київстар ТБ.

 

 

Читайте також:

Інтерв'ю

Рада Держкіно: про досягнення 2021 та очікування від наступного року

Яким був 2021 рік для українського кіно – з таким запитанням ми звернулися до членів Ради з державної підтримки кінематографії. І вони поділилися з VGL cinema своїми оцінками року, що минає, прокоментували найбільші досягнення цього періоду, окреслили питання, над якими ще треба працювати, та розповіли про власні очікування від 2022 року.

29.12.2021
об 16:32

Новини

Серед океану і в пошуках собаки: як зірки Нового каналу незвичайно святкували Новий рік

Пекельний Шеф Алекс Якутов, ведуча реаліті «Екси» і психологиня Наталія Єжова та ведучий тревел-шоу «Орел і Решка. Земляни» на Новому каналі Кирило Макашов розповіли про зустрічі Нового року, які найбільше їм запам'яталися

30.12.2021
об 16:51

Новини

Телеканали «Медіа Групи Україна» уклали масштабний контракт з NBCUniversal

«Телерадіокомпанія “Україна”», яка входить у медіа-холдинг «Медіа Група Україна», укладала трирічну угоду з компанією NBCUniversal Global Distribution про ексклюзивні права на трансляцію в Україні телевізійного контенту, обумовленого угодою. Згідно з контрактом культові фільми, мультфільми та телевізійні серіали, які увійшли в даний пакет, транслюватимуть телеканали «Україна», НЛО TV та Індиго TV.

03.01.2022
об 17:09