Трейлери та відео

Драма «Кріпосна. Жадана любов»: Історія кохання – зовсім не казка
«І все буде добре»: благодійний концерт від «Океан Ельзи» на Великдень

Подробиці старту нового сезону «Детектора брехні» на СТБ

26.08.2020
об 13:28

У 10 сезоні проєкту «Детектор  брехні» розкажуть та покажуть саме те, що псує сімейні відносини та стосунки між людьми. Новий сезон розпочнеться 31 серпня.

Ведучий Дмитро Карпачов знов ставитиме питання тим, хто хоче розповісти про себе правду або заробити грошей.

«Цей сезон про відносини, про те, що їх зіпсувало та про те, як вирішувати проблеми та налагоджувати стосунки планують самі учасники проєкту», - зазначив поліграфолог «Детектору брехні» та виконавчий директор Всеукраїнської асоціації поліграфологів ВОЛОДИМИР ВЕДМІДЬ.

Він також зізнався, що не дивлячись на те, що між 9 та 10 сезоном проєкту пройшло декілька років перерви - принцип тестування людей залишився незмінним.

«Брехня виявляється тим самим методом, як і раніше. Та вимоги до поліграфологів стали суворішими, він повинен мати профільну освіту. Вимоги до питань під час тестування також стали суворішими, використовується найсучасніше обладнання», - говорить ВОЛОДИМИР ВЕДМІДЬ.

Він також зазначив, що під час створення 10 сезону проєкту були такі учасники, які намагалися «протестувати» роботу поліграфу і надурити пристрій, але зазнали невдачі. Крім того, серед учасників були такі, які в останній момент змінювали рішення і відмовлялись від тестування.

Дізнатись більше про тих, хто вирішив більше розповісти про  себе можна буде з 31 серпня на телеканалі СТБ. Початок о 19:00.

 

Джерело: Пресслужба СТБ

Читайте також:

Новини

На СТБ стартує телепроэкт «Звана вечеря»

Господарі готуватимуть страви з мухоморами, органічними овочами і простроченою ковбасою. У першому гостинному батлі зійдуться ревізор, блогерка, ексцентрічний фермер та спадкова травниця.

24.07.2020
об 12:14

Новини

Три різні історії відносин: На СТБ покажуть «Наречену для тата»

Відносини з мільйонером, зізнання серед квітів в оранжереї та масаж на першому побаченні – все це глядачі можуть побачити у реаліті нині ввечері.

24.07.2020
об 17:13