Трейлери та відео

Драма «Кріпосна. Жадана любов»: Історія кохання – зовсім не казка
«Знайду пару коханому»: на телеканалі СТБ стартує новий серіал

Подробиці сюжету нового серіалу «Не зрікаються кохаючи» від Star Media

20.07.2021
об 13:05

Чим вдаліше складається кар'єра Мілени – головної героїні серіалу «Не зрікаються кохаючи», який знімає кінокомпанія Star Media, тим з більшим гуркотом котяться в прірву її шлюб і стосунки з донькою.

Кожній людині легше прагнути до професійного успіху, відчуваючи за спиною сімейну стабільність. Безперечно, щасливий шлюб додає сили, водночас не варто забувати, що в цьому заслуга обох з подружжя. Мілена, захоплена своєю науковою діяльністю в університеті, перестає цікавитися переживаннями чоловіка й упевнена, що він так само щасливий, як і вона. Однак ні: Андрій втомився від розмірених стосунків і мріє про подорожі  світом. Звичайно, у нього з'являється молода коханка, це і ставить крапку у відносинах з Міленою.

«Андрій – звичайна людина, яка мріє про щастя. Він під закаблуком у дружини, і його в принципі все влаштовує в 25-річному шлюбі. Але все змінюється, коли він закохується в Христину. Аж раптом виявляється, що для того, щоб хоч щось змінити у своєму житті, треба мати певну мужність. І важливе рішення, і сили для його прийняття він знаходить, опинившись у банальній ситуації: дружина застукала його з коханкою», – розповів виконавець ролі ВІТАЛІЙ КУДРЯВЦЕВ.

 

Хоч це і грубо, але добре, що розлучилися. Зате обидва вирушили назустріч новому щастю. Андрій його знайшов з Христиною. І Мілена недовго залишалася одна – почала зустрічатися з автомеханіком Борисом. Проте все зіпсувала її невіра в можливість нових щирих стосунків. Мілена і Борис розлучаються. Саме з цього моменту історія набуває досить пікантного повороту. Борис знайомиться з молодою дівчиною Дашею і, не підозрюючи, що це донька Мілени, заводить з нею роман, а потім веде до РАГСу.

«Я абсолютно не схожа на свою героїню. Вона жорстка і владна людина, а я добра і м'яка ... А ось одяг Мілени мені дуже сподобався. Я помітила, що, надягаючи його, я  перетворювалася й буквально втілювалася у свого персонажа. Завдяки цим зйомкам я робила речі, якими не займаюся в реальному житті – читала лекцію студентам, керувала літаком, каталася на роликах і водила автомобіль», – зазначила виконавиця ролі Мілени, акторка ОЛЕСЯ ВЛАСОВА.

 

Про що ж мелодраматичний серіал «Не зрікаються кохаючи»? Звичайно, насамперед про кохання. Але ще й про віру в те, що які б неприємності не траплялися в житті, після них обов'язково почнеться світла смуга. Про те, що завжди треба довіряти своїм почуттям і не боятися нових стосунків. Про те, що не варто бути жертвою стереотипів і намагатися виправдати очікування оточуючих. А ось як герої будуть вести себе в ситуації, що склалася? Як будуть знаходити між собою спільну мову? Як будуть переживати досить кумедні перипетії? Відповіді на ці запитання глядачі дізнаються, переглянувши 4-серійний фільм «Не зрікаються, кохаючи», прем'єра якого запланована на осінь.

Джерело: Star Media

Читайте також:

Новини

Зйомки в павільйоні: Як виглядає фінальний період зйомок стрічки «Довбуш»

Із початком літа творча група історично-пригодницького екшну «Довбуш» вийшла на знімальний майданчик, аби дофільмувати епізоди картини. У павільйоні, де нині проходять фінальні дні на зйомок, команда, яка працює над фільмом поспілкувалася із представниками ЗМІ.

10.06.2021
об 18:17

Статті

У Києві відбувся Фестиваль дитячого кіно

Мрія кожного з нас може стати реальністю. Як швидко вона здійсниться залежить від того, скільки зусиль докладати на шляху до справдження чогось такого недосяжного сьогодні й зовсім реального завтра. Звісно, багато також залежить від підтримки оточуючих. Дітям, чиї короткометражні фільми показали на великому екрані, стало сили бажання перетворити на можливість і в середу вони разом із батьками дивилися на свої перші стрічки.

21.06.2021
об 15:46

Новини

У фільмі закриття Каннського кінофестивалю з’явиться французька версія Джеймса Бонда

Канни прагнуть завершити кінофестиваль 17 липня на легкій та позитивній ноті французькою шпигунською пародійною комедією «Агент 117: З Африки з любов’ю».

26.06.2021
об 13:31

Новини

Дженсен та Денніл Еклс створять приквел до серіалу «Надприродне»

«Надприродне» один із найважливіших серіалів в історії американської телекомпанії CW, тому новини про створення його приквела не стали неочікуваними. Нова історія під назвою «Вінчестери» розповість глядачам про батьків Діна та Сема Вінчестера, які протягом довгих 15 сезонів боролись із демонами, привидами, монстрами та іншими надприродними істотами.

27.06.2021
об 14:27