Трейлери та відео

Драма «Кріпосна. Жадана любов»: Історія кохання – зовсім не казка
«І все буде добре»: благодійний концерт від «Океан Ельзи» на Великдень

Подкастери тепер можуть використовувати MEGOGO для своїх аудіо

27.05.2020
об 11:18
Подкастери тепер можуть використовувати MEGOGO для своїх аудіо

Додати авторський подкаст на аудіомайданчик стало дуже зручно – декілька кроків і ваш авторський контент з’явиться для прослуховування у мобільному додатку MEGOGO.

Спочатку преходте до Telegram-боту, потім надаєте інформацію щодо автора та подкасту, RSS-стрічку подкасту, далі треба ознайомитись із угодою користувача. А вже після цього контент направляється на розгляд і модерацію до редакційної команди MEGOGO. Чекаємо успішного її проходження і ваше аудіо буде доступне на медіасервісі.

Таким чином на MEGOGO вже з’явилися подкасти радіо НВ та авторський подкаст Кріс Косик та Діми Малєєва «Шит Ай Ноу Лайв».

«В грудні 2019 ми представили нашій аудиторії аудіорозділ. Популярність цього напрямку щодня зростає. Отримувати інформацію у форматі аудіо стає зручніше все більшій кількості користувачів. Ще на етапі запуску напрямку ми планували співпрацю і підтримку всіх подкастерів. Тож відтепер кожен охочий,  як професіонал, так і початківець, зможе значно розширити аудиторію своїх шанувальників через MEGOGO», — зазначає Іван Шестаков, директор зі стратегічного розвитку MEGOGO.

MEGOGO також створює власні подкасти і надає можливість безкоштовно користуватися усіма подкастами навіть незареєстрованим користувачам. Аудіонапрямок MEGOGO доступний для користувачів мобільного додатку. Наразі розділ має близько 7000 аудіокнижок та сотні подкастів, частина із яких власного виробництва.

Джерело: MEGOGO

Читайте також:

Ще одну вершину підкорив кримінальний трилер «Принцип насолоди»
Новини

Ще одну вершину підкорив кримінальний трилер «Принцип насолоди»

Перемога на Міжнародному кінофестивалі WorldFest-Houston стала черговою вершиною успіху, яку підкорив телесеріал «Принцип насолоди». Спільне виробництво кінокомпанії Star Media за підтримки Міністерства культури України та Apple Film Production, телеканалу CANAL + Poland (Польща) та чеської суспільної телекомпанії Česká televize (Чехія), серіал отримав PLATINUM REMI AWARD в номінації «TV Mini – Series» Міжнародного кінофестивалю WorldFest-Houston. Всього на фестивалі було представлено 4500 робіт з усього світу.

26.05.2020
об 10:46

"Володар драконів" – скоро у кіно!
Новини

"Володар драконів" – скоро у кіно!

Дружба, гумор, неймовірні пригоди, які зустрінуть наших героїв в урбаністичному світі, чекають на вас у 2D та 3D.

26.05.2020
об 13:26

Реальне життя реальних військових на реальній війні – все це «Точка Нуль»
Новини

Реальне життя реальних військових на реальній війні – все це «Точка Нуль»

Вже доступна для перегляду перша серія "Точки Нуль" – історії, розказаної Сергієм Лещенком, відомим також як "Сайгон", автором популярних книг "Грязь" та "Юпак". Це все – не вигадка, фільм показує нам війну такою, якою вона є. Так воно і було насправді. І в головних ролях знялися люди з передової.

26.05.2020
об 17:27

Новини

Одразу після карантину на екрани вийде бадді-муві «Східняк»

До Дня народження Народного артиста України Богдана Бенюка презентували офіційний постер фільму Андрія Іванюка «Східняк», в якому Богдан Михайлович виконав головну роль. Подейкую, це справжній бенефіс актора.

26.05.2020
об 17:51